Wiadomości

Młoda Finka, która znana była z hejtu pod adresem tych, którzy nie byli otwarci na masową imigrację, została zamordowana przez imigranta?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Młoda Finka, która w mediach społecznościowych okazywała poczucie wyższości wobec tych, którzy nie byli – w jej ocenie – dość otwarci i tolerancyjni, bezwzględnie ich hejtując, została znaleziona martwa w w swoim mieszkaniu.

Według lokalnych mediów młoda kobieta z leżącego między Helsinkami a Tampere miasta Hämeenlinna, na południu Finlandii, została najprawdopodobniej zamordowana przez swojego chłopaka-imigranta.

„Żeby było jasne, stało się to w poniedziałek w Hämeenlinna w Finlandii. Dziewczyna została zamordowana przez chłopaka, od którego próbowała odejść” – możemy przeczytać w mediach społecznościowych.

Miejscowa policja na swojej stronie internetowej zamieściła komunikat, w którym możemy przeczytać, że młoda kobieta została zamordowana w nocy z poniedziałku na wtorek:

https://archive.md/9uxA5#selection-5803.0-5803.364

Według informacji, które z kolei można znaleźć w mediach społecznościowych, wynika, iż zabójcą jest jej były chłopak, którego wniosek o azyl został odrzucony.

/nationalfile.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!