Kibice

Mistrzostwa Europy U-21 w Polsce – znamy ceny biletów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o cenach i terminach sprzedaży biletów na mecze Mistrzostw Europy U-21. Turniej odbędzie się w sześciu polskich miastach (Bydgoszcz, Gdynia, Tychy, Kielce, Kraków, Lublin) w dniach 16-30 czerwca 2017.

Wejściówki będzie można zakupić od 21 lutego na specjalnej platformie, która znajduje się pod adresem bilety.u21poland.com. Podczas 21 spotkań będzie dostępnych około 330 tysięcy miejsc na stadionach. Najwięcej (62 proc.) znajdzie się w sprzedaży otwartej, a reszta zostanie rozdysponowana kolejno wśród: sponsorów (16 proc.), dzieci i młodzieży (15 proc.) i dla kibiców reprezentacji uczestniczących w turnieju (7 proc.).

Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 8 biletów, a sprzedaż będzie prowadzona według zasady: “kto pierwszy, ten lepszy”. Wejściówki dzielą się na trzy kategorie: biznes (najlepsze miejsca na środku), pierwsza (wzdłuż boiska), druga (w narożnikach i za bramkami). Poniżej prezentujemy cennik biletów.

Cennik biletów na Mistrzostwa Europy U-21

Przypomnijmy, że Polacy zostali przydzieleni do grupy A. 16 czerwca zmierzymy się w Lublinie ze Słowacją, trzy dni później również w Lublinie ze Szwecją, a 22 czerwca zagramy z Anglią w Kielcach.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!