Polska Wiadomości

Minister Kotula zadeklarowała podpisanie paktu z diabłem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Dla LGBT pójdę do piekła i zawiążę pakt z diabłem – powiedziała minister ds. równości Katarzyna Kotula podczas łódzkiego “marszu równości”.

Kotula zadeklarowała podpisanie paktu z diabłem. W sobotę 11 maja odbył się w Łodzi tzw. Marsz Równości. W tym roku wydarzenie organizowane przez “Fabrykę Równości” odbyło się pod patronatem orwellowskiego ministerstwa równości, którym kieruje właśnie Katarzyna Kotula. Sama polityk zadeklarowała, że zrobi wszystko dla “godności i bezpieczeństwa” środowisk LGBT w Polsce. Obiecała również sfinalizować sprawę związków partnerskich, aby następnie “wyruszyć w marsz po równość małżeńską”.

Kotula przekazała, że będzie starała się przekonać do swojej wizji “twardogłowych” i “pseudokonserwatywnych” polityków z rządzącej koalicji. – Po związki partnerskie, po równość małżeńską, po ustawę o uzgodnieniu płci, po godność i prawa człowieka dla społeczności LGBT pójdę do piekła i zawiążę pakt z diabłem – zadeklarowała.

Przypomnijmy: od początku kadencji nowego sejmu politycy lewicowo-liberalni z formacji rządzących zapowiadają złożenie projektu ustawy o związkach partnerskich. W oficjalnej propagandzie twierdzą, że chodzi jedynie o uregulowanie statusu związków pozamałżeńskich, w domyśle par damsko-męskich/konkubinatów, żyjących na tzw. “kocią łapę”. W praktyce chodzi jednak o furtkę umożliwiającą sformalizowanie sprzecznych z naturą i godnością człowieka związków sodomicko-gomoryckich.

NASZ KOMENTARZ: Wprawdzie zapowiedzi Kotuli są straszne dla normalnych ludzi, jednak z drugiej strony pocieszające jest, że zwolennicy sodomii i genderyzmu mówią już bez owijania w bawełnę o swoich relacjach z diabłem. Przy okazji mamy potwierdzenie, że ci słudzy szatana na tzw. związkach partnerskich się nie zatrzymają i będą dążyć do zrównania sodomii z małżeństwami.

Polecamy również: Lekarz ćpał na dyżurze, ukarano za to ratowniczki

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!