Felietony

Stwórzmy alternatywę wobec łże-mediów!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W Polsce mamy nadreprezentację mediów z obcym kapitałem. Za tym kapitałem zawsze stoi ktoś, o określonych poglądach, narodowości, wyznaniu etc. Stąd, między innymi wynika polityka informacyjna łże-mediów, które nie tylko kłamią w kwestiach ważnych dla Polski, ale także kreują poglądy wielu naszych rodaków, którzy chcąc uchodzić za światłych i oczytanych (bo przecież człowiek światły i oczytany sięga po Newsweeka, Politykę, czy GazWyb) utożsamiają się z poglądami tam prezentowanymi.

Od lat jesteśmy świadkami plucia na żołnierzy podziemia niepodległościowego, promowania homoseksualizmu, atakowania Kościoła Katolickiego, promowania aborcji, plucia na Polską tradycję niepodległościową itp.

Tego wszystkiego jesteśmy świadomi. Pozostaje pytanie, co robimy aby ten stan rzeczy uległ zmianie? Czy kupujemy Polskie czasopisma? Wspieramy całkowicie niezależne wydawnictwa? Tylko w ten sposób możemy odbudować media w Polsce. Dlatego zachęcam do zakupu i wspierania czasopisma Magna Polonia, które nie tylko ma 100% Polski kapitał, ale także zrzesza na łamach wybitnych Polskich publicystów, przemilczanych przed media głównego ścieku. Zakupu można dokonać przez internet na stronie: https://www.magnapolonia.org/sklep/

Czasopismo dostępne jest w wersji papierowej i elektronicznej, także na telefony z systemem android.

WSPIERAJ POLSKIE MEDIA, ODRZUĆ WROGĄ PROPAGANDĘ.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!