Polska Wiadomości

Matka za uduszenie własnego dziecka skazana jedynie na 8 miesięcy pozbawienia wolności

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Sąd wydał wyrok w zwyrodniałych rodziców, którzy bestialsko udusili niemowlę poduszką. Magdalena G. i Adrian G. usłyszeli wyroki 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Prokurator żądał kary 25 lat za zabójstwo. Obrona chciała uniewinnienia, wskazując na nieszczęśliwy wypadek. Sądowi, jak widać, bliżej było do stanowiska adwokata wyrodnych rodziców, bo zdecydował się na niesłychanie niską karę. Wyrok nie jest jednak prawomocny.

Kara może być jeszcze mniej dotkliwa. Po zbrodni parę umieszczono w areszcie. Matka przesiedziała tam 4 miesiące, a ojciec 3. Oznacza to, że za kratki trafią na odpowiednio 4 i 5 miesięcy.

Przypomnijmy, że do sprawy doszło w dolnośląskim Brodowie, gdzie rodzice 3-miesięcznego Fabianka – 19-letnia matka, 23-letni ojciec oraz ich kolega imprezowali w najlepsze przy alkoholu i amfetaminie. W pewnym momencie dziecko zaczęło płakać, co rozzłościło jego matkę, która postanowiła uciszyć je poduszką. Wszystkiemu bacznie przyglądał się ojciec, który najwyraźniej aprobował działania matki. W krwi dziecka stwierdzono śladowe ilości amfetaminy, pod wpływem której byli jego rodzice

Źródło: o2.pl/telewizjarepubika.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!