Wiadomości

Marian Kowalski zakończył współpracę z telewizją “Idź Pod Prąd”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Marian Kowalski, który przed laty należał do liderów Ruchu Narodowego, poinformował w programie na żywo, że odchodzi z telewizji internetowej „Idź Pod Prąd”.

Marian Kowalski od 1 lutego 2016 wspólnie z pastorem Kościoła Nowego Przymierza z Lublina, Pawłem Chojeckim, prowadził codzienny program Kowalski & Chojecki na żywo w telewizji internetowej „Idź Pod Prąd”. Działalność ta budziła spore niezadowolenie w środowisku narodowym, z którym Kowalski był przez lata związany i nawet kandydował z jego poparciem na najwyższy urząd w naszym państwie.

W czwartek 30 sierpnia, podczas jednego z codziennych programów na antenie telewizji „Idź Pod Prąd” Marian Kowalski nieoczekiwanie pożegnał się z widzami.

„Dziękuję państwu, ja się z państwem żegnam, to był ostatni program z moim udziałem, dziękuję za dwa lata współpracy” – powiedział Kowalski na zakończenie programu.

Telewizja „Idź Pod Prąd” wydała w tej sprawie lakoniczny komunikat: „W dniu dzisiejszym (30.08.2018) Marian Kowalski zakończył współpracę z Telewizją „Idź Pod Prąd”.”

/wmeritum.pl, idzpodprad.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!