Polska Wiadomości

Małżeństwo z Tychów brutalnie gwałciło kobiety kusząc je ofertą pracy jako niania

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal radiozet.pl śledczy sprawdzają, ile dokładnie kobiet mogło paść ofiarami małżeństwa z Tychów (woj. śląskie). Po pretekstem poszukiwania kandydatek na nianie, para brutalnie gwałciła zaproszone do ich mieszkania kobiety. Sprawcy od dwóch miesięcy przebywają w areszcie.

Jak podała “Gazeta Wyborcza”, bulwersująca sprawa ujrzała światło dzienne lipcu tego roku. Wtedy na policję zgłosiły się dwie młode kobiety, które opowiedziały, jak małżeństwo z Tychów wykorzystało je seksualnie.

Para zamieściła w internecie ogłoszenie o poszukiwaniu opiekunki dla ich 2-letniego dziecka. Dziewczyny, które były zainteresowane tą pracą, zapraszane były na rozmowy kwalifikacyjne do mieszkania małżeństwa. Tam kandydatki padały ofiarami molestowania.

– Gwałty były brutalne, z użyciem przemocy. To małżeństwo rzeczywiście ma dwuletnie dziecko, ale – jak się okazało – poszukiwania opiekunki były tylko przykrywką do planowanego gwałtu – podkreślił Monika Stalmach-Ćwikowska, prokurator rejonowa w Tychach, w rozmowie z “Wyborczą”.

Dodała, że zdaniem śledczych pokrzywdzonych może być więcej. – Dlatego apelujemy do innych ewentualnych ofiar, by się zgłaszały – mówiła Stalmach-Ćwikowska.

Małżeństwo, które gwałciło kandydatki na nianie, od dwóch miesięcy przebywa w areszcie.

Co wy na to?

Źródło: radiozet.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!