Polska Wiadomości

Ma wypłynąć niewygodne dla Pawła Kukiza nagranie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal dzienniknarodowy.pl red. Krzysztof Dzierżanowski z internetowej telewizji TAKT.tv zapowiedział w tym tygodniu, po ogłoszeniu przez Pawła Kukiza sojuszu z Polskim Stronnictwem Ludowym, że opublikuje materiał nagrany z nim jeszcze w 2015 r.

Wczoraj ukazał się pierwszy fragment, w którym widzimy jak mocno zdenerwowany Kukiz rozprawia o swoim sztandarowym haśle, czyli Jednomandatowych Okręgach Wyborczych.

– (…) już nawet przymknął oczy na te JOW-y itd. Nawet jakby to miałoby być puste hasło w tej chwili. Rozumiesz? – słyszymy lidera Kukiz’15.

– Nie lepiej z tych JOW-ów się trochę…? – próbował zapytać red. Jan Bodakowski, który razem z Dzierżanowskim oraz słyszanym ale niewidocznym Jackiem Łazarskim przeprowadzali rozmowę.

– Nie, lepiej atakować i k…a mieć cały czas mieć 2 proc. poparcia. Nie puścicie mi tego, okej? Nie chce mi się gadać. Wy k…a w ogóle nie myślicie. Nawet gdybym miał hasło „zielona gruszka dla każdego Polaka” i gdyby to złapało, to trzeba z tym hasłem iść i trzeba je wspierać – wybuchnął Paweł Kukiz, wstawszy od stołu.

No cóż. To już chyba definitywny koniec formacja Pawła Kukiza.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!