Świat Wiadomości

Luizjana przyjęła ustawę na mocy której odcina się od WEF, ONZ i WHO

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Senat amerykańskiego stanu Luizjana jednomyślnie przyjął ustawę, która jest odważną deklaracją suwerenności stanu, przygotowującą grunt pod prawną barykadę przed nadmiernym zasięgiem organizacji globalistycznych.

Luizjana przyjęła ustawę na mocy której odcina się od Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ), Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Światowego Forum Ekonomicznego (WEF). Ustawa nr 133, której współautorami są republikańska sens. stanowa Valarie Hodges i Thomas A. Pressly, a także przedstawicielka stanu Kathy Edmonston, ma na celu zapewnienie, że te organy międzynarodowe nie będą miały jurysdykcji ani uprawnień w granicach stanu.

W projekcie czytamy m.in.:

„Światowa Organizacja Zdrowia, Organizacja Narodów Zjednoczonych i Światowe Forum Ekonomiczne nie mają jurysdykcji ani władzy w stanie Luizjana. Żadne zasady, regulacje, opłaty, podatki, zasady ani mandaty jakiegokolwiek rodzaju Światowej Organizacji Zdrowia, Organizacji Narodów Zjednoczonych i Światowego Forum Ekonomicznego nie będą egzekwowane, ani wdrażane przez stan Luizjana lub jakąkolwiek agencję, departament, zarząd, komisję, jednostka terytorialna, jednostka rządowa państwa, parafia, gmina lub jakakolwiek inna jednostka polityczna.”

Proponowane ustawodawstwo jest odpowiedzią na to, co niektórzy ustawodawcy stanowi uważają za nadmierne sięganie przez te organizacje po amerykańską suwerenność i wolności osobiste.

Senator Hodges reprezentujący 13. dystrykt rozmawiał z Blaze News na temat projektu ustawy, stwierdzając: – Obserwowaliśmy rozgrywającą się przed nami przerażającą historię, a czas pokazał, że „ zalecenia ” i przymusowe regulacje wydane przez organizacje zewnętrzne, takie jak WHO, skrzywdziły setki tysięcy Amerykanów.

Jako główne czynniki wpływające na przyjęcie legislacji senator wymienił obawy dotyczące bezpieczeństwa szczepionek i wpływu organizacji międzynarodowych na politykę wewnętrzną.

Ustawa, która musi jeszcze zostać uchwalona w kontrolowanej przez Republikanów Izbie wyższej Luizjany, została opracowana tak, aby blokować wdrażanie lub egzekwowanie jakichkolwiek zasad, przepisów, podatków, polityk lub mandatów ONZ, WHO i WEF.

Portal Gateway Pundit doniósł wcześniej, że Światowa Organizacja Zdrowia zaproponowała „Globalny Traktat Pandemiczny”, który zawiera postanowienie dotyczące obowiązkowego, uniwersalnego systemu paszportów cyfrowych i dokumentów tożsamości.

WHO otrzymałaby również wyłączną władzę nad tym, co stanowi pandemię. Jak widzieliśmy przez ostatnie dwa lata, niemal wszystko kwalifikuje się jako „egzystencjalne zagrożenie dla zdrowia publicznego”, w tym między innymi: dezinformacja, protesty rodziców przed radami szkolnymi, wolność słowa i – oczywiście – rasizm.

Co więcej, zmiany obejmują także plany dotyczące obowiązkowego i uniwersalnego systemu paszportów szczepionkowych nadzorowanego przez WHO. W rzeczywistości ta globalistyczna organizacja zleciła już opracowanie tej technologii niemieckiej firmie o nazwie „T-Systems”.

Jak donosi Leo Hohmann, reżim Bidena forsował poprawkę do międzynarodowych przepisów zdrowotnych zarządzanych przez Światową Organizację Zdrowia ONZ, która dałaby WHO władzę dyktowania polityki USA w każdym przypadku, gdy zostanie ogłoszony „stan nadzwyczajny zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym”.

Poprawka wprowadzała też regulacje, na mocy których nawet stan nadzwyczajny dotyczący zdrowia publicznego o „zasięgu regionalnym” skłoniłby WHO do egzekwowania przepisów dotyczących noszenia masek, dystansu społecznego i izolacji.

Jak pisze Joe Hoft dla The Gateway Pundit, zmienione porozumienie uniemożliwiłoby Amerykanom zrobienie czegokolwiek, czego aparat ONZ nie chciałby zrobić i w istocie odebrałoby Amerykanom wszelkie prawa w sytuacji nadzwyczajnej, takiej jak COVID.

Na szczęście dążenia Bidena do wprowadzenia nowego poziomu globalnego zarządzania zostały odrzucone w zeszłym roku podczas kongresu w Genewie, kiedy blok składający się głównie z narodów afrykańskich głosował przeciwko.

Polecamy również: Żydowscy naziści nie chcą zapłacić odszkodowania rodzinie polskiego wolontariusza

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!