Europa Wiadomości

Lewica ma nowy fetysz. Jest nim zjadanie odchodów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Hiszpański radny będący dewiantem seksualnym (sodomitą) zrezygnował ze stanowiska po tym, jak opublikowano zdjęcia, na których zjada własne odchody w ramach nowego fetyszu środowisk LGBT: tzw. “scat”.

Lewica ma nowy fetysz. Jest nim zjadanie własnych lub cudzych odchodów. Daniel Gómez del Barrio był członkiem rady Illescas, małego miasteczka liczącego około 30 000 mieszkańców, położonego na południe od Madrytu. Reprezentował w radzie PSOE – główną partię lewicową w Hiszpanii, której liderem jest obecny premier tego kraju. Co więcej, jak na dewiadnta seksualnego przystało – pchał się do dzieci – został mianowany przewodniczącym rady miejskiej ds. młodzieży, dzieci i rodzin.

W połowie lutego udostępniono zdjęcia i filmy Gómeza, które umieścił na kontach w mediach społecznościowych i na stronach pornograficznych. Na jednym z filmów dwudziestokilkuletni radny klęczy nago na podłodze i zjada własne odchody.

Doniesienia francuskiego źródła informacyjnego FDS stwierdzają, że lewicowy polityk oddawał się jako męska prostytutka i opisywał siebie jako pragnącego zostać „zdemaskowanym, upokorzonym i poniżonym”. Opisał także swoje pragnienie „jedzenia kutasów, bycia dziwką i bycia używanym jako pisuar”. Del Barrio twierdził również, że uważa się za „niewolnika seksualnego”.

Według telewizji ABC Spain Gómez zgłosił wyciek zdjęć i filmów policji, która rozpoczęła dochodzenie w tej sprawie. Jak podano, wziął udział w lutowym posiedzeniu rady „w sposób całkowicie normalny”, gdy jeszcze przecieki stanowiły jedynie „kwestię szczątkową”. 22 marca jednak po mieście zaczęły krążyć kolejne zdjęcia radnego podczas tradycyjnych obchodów Niedzieli Palmowej, a mieszkańcy małej gminy „nie rozmawiali o niczym innym”.

Inne źródło sugeruje, że w Internecie dostępne są inne zdjęcia Gómeza, na których jest on nagi i widoczny jest jego dowód tożsamości.

27 marca Gómez został zmuszony do rezygnacji i został odwołany ze stanowiska przewodniczącego rady miejskiej ds. młodzieży, dzieci i rodzin przez burmistrza José Manuela Tofiño.

Po rezygnacji młody radny opuścił dom rodzinny w miejscowości, w której mieszkał z rodzicami. Jego ojciec, były funkcjonariusz policji, przeszedł na emeryturę w tym samym tygodniu lutego, w którym wyciekły zdjęcia i filmy.

NASZ KOMENTARZ: Ktoś jeszcze ma wątpliwości, czy lewica i ruch sodomicki to normalni ludzie tacy jak inni?

Polecamy również: Skandal w Caritas. Ufundowano mieszkania nur für Ukrainer

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!