Świat Wiadomości Żydzi

Książka historyczna usunięta ze sprzedaży internetowej. W tle żydowscy cenzorzy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Amazon usunął ze sprzedaży ksiażkę, która została uznana za “antysemicką” przez żydowską organizację Kampania Przeciwko Antysemityzmowi (CAA).

Książka historyczna pt. Spisek przeciwko Kościołowi” znalazła się na celowniku żydowskich cenzorów, ponieważ jej tematyka dotyczy zagadnienia spiskowania tajnych organizacji przeciwko Kościołowi katolickiemu. Pierwsze wydanie pracy ukazało się w 1962 roku. Została napisana przez grupę meksykańskich księży i wydana pod pseudonimem Maurice Pinay. Do tej pory praca była sprzedawana bez zakłóceń.

Książka zawiera imponującą kompilację dokumentów i źródeł o niezaprzeczalnym znaczeniu, które traktują o spisku tajnych organizacji przeciwko Kościołowi katolickiemu. W opisie książki czytamy, że Żydzi, masoni i komuniści wykorzystują Kościół katolicki do realizacji celów ateistycznego komunizmu. W pracy jest też mowa o tym, że niektózy katoliccy duchowni zdradzają Kościół i pomagają komunistom, masonom i Żydom w ich wywrotowej działalności.

Żydowscy cenzorzy z CAA wezwali Amazon do natychmiastowego usunięcia produktu ze sprzedaży. Uzasadniając swoje żądanie, rzecznik organizacji powiedział: -sprzedaż produktu, którego oferta sprzedażowa zawiera odniesienia do wywrotowej działalności Żydów, jest odrażająca i nie ma na nią miejsca na Amazon. Sprzedawca musi usunąć ten bezwstydnie rasistowski materiał ze swojej platformy. Będziemy pisać do firmy – poinformował we wtorek.

Rzecznik Amazonu zgodził się na cenzurę. -Zawsze słuchamy opinii i traktujemy te obawy bardzo poważnie. Oznaczony tytuł został usunięty ze sprzedaży. Usuwamy produkty, które nie są zgodne z naszymi wytycznymi, a także niezwłocznie badamy każdą książkę, gdy zostanie zgłoszona wątpliwość – stwierdził.

NASZ KOMENTARZ: Nie byłoby żadnego problemu z zakazem sprzedaży tej książki, gdyby ktoś z Amazon przeczytał ją i wymienił błędy, które (rzekomo) zawiera. Ogólnikowe frazesy, że praca “nie jest zgodna z wytycznymi” to neokomunistyczna cenzura. Nie od dziś przecież wiadomo, że Żydzi chcą zlikwidowania wszystkich informacji, które są prawdziwe, ale źle o nich traktują. Warto przy tej oakzji przypomnieć, że Europejski Kongres Żydów zażądał na posiedzeniu w Wiedniu w 2018 roku m.in. właśnie cenzury niepoprawnych książek. Więcej na ten temat tutaj.

Polecamy również: Pilne! Muzułmanin planował zamach na terytorium Polski

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!