Wiadomości

Kradzież szczepionek przeciw Covid-19 w przychodni koło Działdowa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W nocy z Niepublicznego Zakładu Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej w miejscowości Iłowo-Osada koło Działdowa w województwie warmińsko-mazurskim skradziono szczepionki przeciw Covid-19 – ustalił nieoficjalnie dziennikarz RMF FM Piotr Bułakowski.

W nocy z Niepublicznego Zakładu Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej w miejscowości Iłowo-Osada koło Działdowa w Warmińsko-Mazurskim zabrano trzy fiolki ze szczepionkami, które pozwoliłby zaszczepić przeciwko Covid-19 18 osób – to nieoficjalne informacje RMF FM.

Te dawki były już zaplanowane, więc szczepienia będą przełożone.

Rano policja przyjęła zawiadomienie w tej sprawie.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do przychodni. Zabezpieczamy wszelkie ślady. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza z komendy w Działdowie – powiedziała sierżant sztabowy Justyna Nowicka z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie. Oprócz szczepionek zginęły też inne leki.

Sierż. szt. Justyna Nowicka z działdowskiej policji przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że najprawdopodobniej sprawcy weszli do przychodni przez okno w którym wybili szybę.

Jak nieoficjalnie ustalił nasz reporter to nie pierwsze włamanie do tej placówki. Poprzednio z przychodni miały zostać skradzione pieniądze.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!