Justyna socha
Polska Wiadomości

Justyna Socha i żona Sebastiana Pitonia wyleciały z list wyborczych “Konfederacji”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Justyna Socha i Monika Stanisławska-Pitoń zostały usunięte z dyzmokratycznych list wyborczych “Konfederacji”.

Justyna Socha, znana działaczka antyszczepionkowa nie ma lekko. Jak ogłosił Sebastian Pitoń, zarówno ona jak i żona Pitonia – Monika Stanisławska-Pitoń, zostały usunięte z list wyborczych Konfederacji. Kobiety miały startować w ramach przedstawicielstwa “Korony” Grzegorza Brauna. Dlaczego tak się stało i kto stał za tym posunięciem? Nie wiemy.

Ciekawą hipotezę postawił Sebastian Pitoń, mąż jednej z wyrzuconych kobiet. Jak stwierdził: Usunięto z list wyborczych moją żonę Monikę Stanisławską-Pitoń i Justynę Sochę. Obie panie z list Korony. Ponoć jako retorsje za wystąpienie G. Brauna na Konwencji. Moim zdaniem to świadoma polityka Wiplera. Wywalić każdego “nie swojego” który ma szanse.

NASZ KOMENTARZ: Nie wiemy co stało za usnięciem obu pań z listy wyborczej, tym bardziej czy stał za tym Przemysław Wipler, który nie jest pierwszoplanowym graczem w “Konfederacji”. Podejrzewamy raczej czystkę antyszurowską, przeprowadzoną przez Sławomira Mentzena. Zarówno Socha jak i Stanisławska-Piton, znane są z popierania co najmniej dyskusyjnych twierdzeń i ideologii.

Polecamy także: Stanowisko TPK ws. działań Andrzeja Dudy wokół ludobójstwa na Wołyniu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!