Wiadomości

“Jurny Stefan” miał przyjmować łapówki w formie usług seksualnych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak ustaliła Wirtualna Polska, Prokuratura Krajowa złoży do Marszałka Sejmu wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Stefanowi Niesiołowskiemu. Polityk miał przyjmować korzyści majątkowe w zamian za załatwianie intratnych zleceń w państwowych instytucjach dla trzech biznesmenów. Poseł miał przyjmować łapówki w postaci usług seksualnych. Według śledczych, przez dwa lata – 29 razy.

– Niesiołowski miał załatwiać trzem przedsiębiorcom intratne kontrakty w instytucjach państwowych. W zamian miał otrzymywać m.in. korzyści majątkowe w postaci usług seksualnych opłacanych przez biznesmenów. Agenci CBA dysponują materiałami operacyjnymi, na których występuje poseł Stefan Niesiołowski – miał mówić w rozmowie z Wirtualną Polską jeden ze śledczych znających kulisy sprawy.

– Takich usług seksualnych, z których skorzystał Niesiołowski, miało być 29. Proceder odbywał sie w mieszkaniu w Łodzi, należącym do biznesmenów. Do spotkań z kobietami dochodziło od stycznia 2013 roku do końca 2015 r. – mówi śledczy.

W podsłuchanych rozmowach biznesmeni mieli mówić m.in. o „jurnym Stefanie”.

– Mówią, że zarwał łóżko i że teraz powinien korzystać z kanapy – miał mówić informator portalu wp.pl. Usługi seksualne miały świadczyć opłacane przez biznesmenów prostytutki i jedna z pracownic łodzkich restauracji.

Czytaj też:

Zatrzymani przez CBA biznesmeni mieli wręczać łapówki Niesiołowskiemu?

/wp.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!