Polska Wiadomości Żydzi

Izraelski ambasador domaga się kolejnych represji wobec polskich studentów popierających Palestynę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jeszcze nie umilkły echa żydowskiej i poliniackiej nagonki na norweską studentkę w Polsce, a już mamy ciąg dalszy tej historii. Ambasador Yacov Livne domaga się kolejnych kar za poglądy inne od oficjalnych i jedynie słusznych.

Izraelski ambasador domaga się kolejnych represji wobec polskich studentów popierających Palestynę, a nie Izrael. Chodzi oczywiście o rozpoczęty 7 października konflikt dwóch dzikich, pustynnych plemion.

Rozochocony sukcesem w sprawie norweskiej studentki medycyny w Warszawie, którą dzięki szabesgojskiej postawie uczelni udało się zawiesić w prawach studenta, Yacov Livne idzie dalej.

Tym razem zamieścił na X zdjęcia studenta, który wprawdzie nie wrzuca izraelskiej flagi do kosza, lecz wyraźnie popiera Palestynę w jej konflikcie z nazistowskim, żydowskim reżimem. Jego zbrodnia polega na umieszczeniu na swoich zdjęciach, palestyńskiej flagi.

Czy i tym razem warszawskie władze ulegną ambasadorowi i ukarzą studenta? Zobaczymy. W każdym razie jasno widać, że wystarczy dać Żydowi palec, a zaraz będzie chciał odgryźć całą rękę.

Polecamy również: Kierowcy planują blokadę przejść granicznych z Ukrainą

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!