Islam Świat Wiadomości

Irak wprowadził kary więzienia za sodomię

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Irak uchwalił w sobotę ustawę penalizującą relacje sodomickie i gomoryckie karą od 10 do 15 lat więzienia uzasadniając to “potrzebą wspierania wartości religijnych”. Ustawa została rytualnie skrytykowana przez Departament Stanu USA i tzw. “obrońców praw człowieka”. “ZA” głosowało 170 z 329 posłów irackiego parlamentu.

Irak wprowadził kary więzienia za sodomię. Nowe prawo zabrania nie tylko samych aktów sodomskich, ale także wszelkich działań mających na celu propagowanie sodomii i genderyzmu. W tym ostatnim przypadku, kara ma wynosić do 7 lat więzienia.

Ustawa przewiduje także zakaz zmian biologicznej płci na życzenie, grożąc karą 3 lat więzienia. Co ciekawe, kary te przewidziano dla lekarzy oraz innych osób wykonujących takie “zabiegi”, a nie dla “pacjentów”. Ustawodawcy bowiem wyszli ze słusznego założenia, że osób chorych (psychicznie) nie powinno się karać za chorobę.

Prawo, które na etapie projektu legislacyjnego zakładało karę śmierci za sodomię, zostało finalnie osłabione pod naciskiem USA. Mimo tego Departament Stanu określił ustawę jako “zagrożenie dla praw i wolności człowieka” a nawet “zagrożenie dla zdolności Iraku do dywersyfikowania jego gospodarki i zniechęcania zagranicznych inwestorów”. Nie jest jasne co kryje się za tym ostatnim sformułowaniem. Można się jedynie domyślać, iż chodzi o zakulisowe naciski światowego lobby sodomskiego, w celu osłabienia irackiej gospodarki.

Ustawę rytualnie skrytykowała też upolityczniona, skrajnie lewicowa Amnesty International. Nazwała ją “pogwałceniem podstawowych praw człowieka” w kraju, w którym “mniejszości seksualne żyją w ukryciu a obywatele są codziennie prześladowani”.

NASZ KOMENTARZ: Zasadniczo jesteśmy przeciwko penalizowaniu jakiejkolwiek prywatnej aktywności łóżkowej, poza pedofilią. Niemniej, widząc do jakiego poziomu zezwierzęcenia doszli sodomici i genderyści w Europie i USA i jak niszczą zachodnie społeczeństwa, uważamy, że wskazane jest przyjęcie w Polsce co najmniej kary więzienia za promowanie tego typu zachowań w przestrzeni publicznej. Karać powinno się oczywiście także tych, którzy promują i dokonują tzw. “zmiany płci”.

Polecamy również: Ukrainiec okradał Polaków metodą na BLIK

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!