Wiadomości

Internauci sprawdzili: film ze starszą panią podbijającą serce aktywistki LGBT to nie ustawka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Grupa starszych ludzi modliła się w intencji zaprzestania ataków na Radio Maryja. Tak jak się to ostatnio często zdarza, zaczęła im przeszkadzać tęczowa aktywistka… – Kto ty jesteś? Polak mały! Jaki znak twój? (nieczytelne). Gdzie ty miszkasz? Na strzezonym. W jakim kraju? Popier.olonym (…) Czym zdobyta? Propagandą strachu. A w co wierzysz? W nic nie wierzę! – krzyczała aktywistka. Jej prowokacje nie przerwały jednak Różańca odmawianego przez starszych ludzi. W pewnym momencie podeszła do niej zapłakana staruszka, ucałowała jej stopy i powiedziała, że ją kocha. Aktywistka zdębiała. Po niedługiej chwili rozmawiały ze sobą, przytulały się, w końcu aktywistka razem ze starszą panią się przeżegnała – przypomina portal tysol.pl.

Niesamowicie mocny przekaz filmu opublikowanego przez “Świat rolnika” sprawił, że niektórzy zaczęli powątpiewać w to czy nie jest przypadkiem ustawką. Oto efekty ustaleń internautów.

– Chciałbym uwierzyć że ten film to autentyk a nie tylko wyreżyserowana scena. Jakoś nie potrafię – pisał na Twitterze Franz Nuklearwinter, by za chwilę zmienić zdanie publikując screeny z profilu aktywistki LGBT:

– Odszczekuję. To ta Pani.

– Początkowo myślałam, ze to scena wyreżyserowana, a dziewczyna wynajęta. Okazuje się jednak, że to prawdziwa osoba, którą na instagramie możecie znaleźć pod nazwą “zexcet”, a jak sama o sobie mówi – jest feministką, aktywistką mamą swojego pieska i studentką. Jej profil to w dużej mierze atak (często bardzo agresywny i wulgarny) w kierunku Kościoła czy też osób pro-life. Piszę to po to, żeby podkreślić, jak z dwóch różnych światów pochodzą obie bohaterki. 83-letnia staruszka, stająca w obronie Radia Maryja oraz 21-letnia feministka spod tęczowego znaku – czytamy na profili “Cztery kąty i piec piąty” na Facebooku.

Czy chodzi o aktywistkę występującą w sieci pod nickiem “zexcet”? Tego nie wiemy, ale fakt, że jej konto zostało zawieszone na Twitterze z komunikatem “Zawieszamy konta, które naruszają Zasady Twittera”, a na Instagramie został do niego ograniczony dostęp jako do konta prywatnego, to zdaje się uprawdopodabniać tę właśnie wersję.

Krążące w sieci screeny z konta aktywistki stanowią kolejny dość wulgarny dowód jej “szczerości przekonań”.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!