Polska Wiadomości

Imigrant zgwałcił Polkę w taksówce

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

We Wrocławiu doszło do gwałtu i kradzieży pdoczas przejazdu taksówki na aplikację. Zatrzymanemu grozi 8 lat pozbawienia wolności.

Imigrant-kierowca zgwałcił i okradł Polkę w taksówce na aplikację. Do przestępstwa doszło w dniu 29 czerwca br.

– Kierowca pojazdu świadczącego usługi przewozowe doprowadził do obcowania płciowego, wykorzystując stan psychofizyczny podróżującej nim 26-letniej pasażerki – podała st. asp. Aleksandra Freus z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

– Policjanci z wrocławskich Krzyków wykonali w tej sprawie wiele czynności procesowych i operacyjnych. Dzięki temu, że pokrzywdzona szybko zgłosiła całe zdarzenie funkcjonariuszom, policjanci mogli zebrać istotne dowody i materiały, które świadczyły o możliwości popełnienia tego czynu. Drobiazgowa analiza i weryfikacja wszystkich danych oraz dobre rozpoznanie środowiska przestępczego zaowocowały zatrzymaniem osoby w tej sprawie – dodała policjantka.

Informujące o zdarzeniu PAP i TVP nie podały narodowości sprawcy, jednak w przypadku taksówek na aplikację, zdecydowaną większość kierowców stanowią Ukraińcy, Gruzini oraz obywatele krajów muzułmańskich, takich jak Pakistan czy Tadżykistan. Z naszych informacji wynika, że kierowca miał śniady kolor skóry.

NASZ KOMENTARZ: Narodowość sprawcy istotnie została zatajona. Mimo to udało się nam ustalić, że sprawcą był jeden z “ubogacających” Polskę, pisowskich imigrantów zarobkowych.

Polecamy również: Polska ukarana za kuriozalne ataki na Rosjan

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!