Polska Wiadomości

Pijany Ukrainiec skatował Polkę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Lawinowo rośnie liczba przestępstw popełnianych na polskich kobietach przez przesiedleńców z Ukrainy oraz PiSowskich imigrantów zarobkowych z krajów muzułmańskich. Dopiero co informowaliśmy o gwałcie, którego dopuścił się śniady taksówkarz we Wrocławiu, a już doszło do kolejnej tragedii – Ukrainiec niemal zakatował młodą kobietę z Rudy Śląskiej.

Pijany Ukrainiec skatował Polkę. W czwartek 20 lipca w godzinach późnowieczornych strażnicy miejscy interweniowali na klatce schodowej w budynku przy ul. Wojska Polskiego W Rudzie Sląskiej, gdyż na schodach leżał pijany w sztok Ukrainiec. W trakcie odprowadzania mężczyzny do radiowozu, mieszkańcy poinformowali funkcjonariuszy, że z jednego z okien usłyszeli wołanie o pomoc. Jak się okazało, w mieszkaniu przynależącym do sąsiedniej klatki schodowej, rozgrywał się dramat młodej Polki.

–Strażnicy zlokalizowali otwarte okno, spojrzeli przez okno i zauważyli mężczyznę, który siedział okrakiem na kobiecie i okładał ją pięściami. W związku z tym niezwłocznie wskoczyli przez okno i obezwładnili agresorarelacjonuje Marek Partuś, komendant Straży Miejskiej w Rudzie Śląskiej.

Gdyby nie natychmiastowa reakcja strażników oraz mieszkańców, którzy niezwłocznie poinformowali o usłyszanych krzykach, mogłoby dojść do poważnych obrażeń ciała. Agresorem okazał się kolejny, pijany Ukrainiec. Podczas interwencji atakował funkcjonariuszy, jednak został obezwładniony, przekazany w ręce policji i trafił na izbę wytrzeźwień. Aktualnie prowadzone są czynności w związku z podejrzeniem przemocy domowej oraz stawianiem oporu. Na ten moment brak informacji na temat stanu zdrowia pobitej kobiety. Wiadomo jedynie, że jest ona Polką.

NASZ KOMENTARZ: Czy narastajace ataki imigrantów i przesiedleńców na Polki to realizacja wieszczonego przez skrajną lewicę “piekła kobiet” w naszym kraju? Nie, to tylko ubogacenie kulturowe, o którym w lewicowych mediach “niedobra jest” mówić.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!