Polska Wiadomości

Ekoterroryści zniszczyli warszawską syrenkę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kilka dni temu skrajnie lewicowi terroryści z organizacji “Ostatnie Pokolenie” zakłócili koncert w Filharmonii Narodowej. Tym razem oblali farbą słynną warszawską Syrenkę.

Ekoterroryści zniszczyli warszawską syrenkę. W piątek, 8 marca ok. godziny 10:00 dwie osoby oblały pomarańczową farbą Warszawską Syrenkę. “Kryzys klimatyczny to wojny. Wojny to przemoc i gwałty. Nie możemy do tego dopuścić” – twierdzą przedstawiciele organizacji Ostatnie Pokolenie, która odpowiada za ten happening.

-Jesteśmy ostatnim pokoleniem. Dziś jest Dzień Kobiet. Nasze wywalczone prawa wciąż są łamane. A będzie tylko gorzej. Katastrofa klimatyczna to wojny. Wojny, przemoc i gwałty. Nie możemy do tego dopuścić – powiedziała jedna z aktywistek zielonego komunizmu.

-Na miejsce pojechali policjanci. Kobiety zostały zatrzymane. Będą z nim prowadzone czynności procesowe – przekazała z kolei podkom. Barbara Szczerba ze stołecznej policji.

“Ostatnie Pokolenie” to skrajnie lewicowa organizacja terrorystyczna, któr​​​​ej członkowie chcą poprzez akty agresji zmusić rząd, by zaczął realizować ich postulaty, w tym związane z wyimaginowanym zagrożeniem dla planety.

Wśród postulatów aktywistów i aktywistek jest m.in. 4-krotnego zwiększenie inwestycji w transport publiczny kosztem pieniędzy planowanych na autostrady oraz bilet miesięczny za 50 zł na transport regionalny w całym kraju.

NASZ KOMENTARZ: Wśród zielono-komunistycznych postulatów zabrało jeszcze darmowych biletów lotniczych i stałych zasiłków dla członków “Ostatniego Pokolenia”. W końcu tyle robią dla nas i klimatu! A tak bardziej na serio – ta grupa jest dowodem na to, jak destrukcyjna jest propaganda klimatyczna, serwowana Polakom w TV i Internecie przez globalistów.

Polecamy również: Trudeau chce zdelegalizować chrześcijaństwo

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!