Polska Wiadomości

Działacz mniejszości niemieckiej nasłał na Polaka zbirów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Portal tysol.pl opisał historię mieszkańca opolskiej wsi Łubniany, który wywiesił na swojej posesji plakat Janusza Kowalskiego z przybudówki PiS. Spotkało się to z ostrym odzewem działacza Mniejszości Niemieckiej, Joachima Świerca, który nasłał na niego zbirów.

Działacz mniejszości niemieckiej szantażował Polaka. Zaczęło się od wywieszenia przez Polaka podobizny Janusza Kowalskiego na swoim płocie we wsi Łubniany na opolszczyźnie.

Jak relacjonuje Pan Artur, właściciel posesji, dzień po tym, jak wywiesił plakat ze swoim ulubionym politykiem, zaczęły się  dziwne rzeczy. Najpierw podjechał pod jego dom były sołtys wsi, który fotografował plakat i budynek. Nastepnie pan Artur dostał wiadomość smsm o treści:

Witam jako mieszkaniec wsi Łubniany mam pytanie, czy Pan jako właściciel posesji wyraził zgodę na umieszczenie banera posła Janusza Kowalskiego na swoim ogrodzeniu? Jeśli pan wyraził zgodę, to znaczy, że popiera pan politykę prowadzoną przez posła Kowalskiego, która jest sprzeczna z działaniami Mniejszości Niemieckiej na tym terenie i kosztami, jakie musi ponosić wójt gminy Łubniany związanymi z polityką posła Kowalskiego. Dlatego uważam, że przedmiotowe banery należy usunąć z ogrodzenia w ramach współpracy ze społecznością wsi Łubiany. Chyba, że Pan uważa inaczej. Nie chciałbym, aby takie zachowanie prowadziło do odizolowania Pana z lokalnej społeczności.

Jak informuje pan Artur, kolejna wiadomość była już wezwaniem do usunięcia banerów przed godz. 6 rano w niedzielę.

Myślę, że do godz. 6.00 rano dnia 16.07 upora się z problemem

Z kolei godz. 1 w nocy nastąpił atak na posesję: został uszkodzony płot, a dwóch napastników zerwało baner. Sprawa została zgłoszona na policję.

Szybko wyszło na jaw, że autorem wiadomości sms Joachim Świerc – działacz Mniejszości Niemieckiej i członek zarządu powiatu opolskiego. Po interwenci policji, działacz zaczął przepraszać Pana Artura za całe zajście.

NASZ KOMENTARZ: Niemców w Polsce jest jak na lekarstwo i jak widać to wystarcza, by w nielegalny sposób próbowali wymuszać określone postawy polityczne wśród Polaków. Co by było, gdyby ta mniejszość stanowiła w naszym kraju np. 5% ludności? Ten sam problem dotyczy Ukraińców. Nie możemy dopuścić, by ci ludzie otrzymali prawa wyborcze!

Polecamy również: Tunezja szantażuje Unię Europejską w sprawie murzyńskich nachodźców

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!