Polska Wiadomości Żydzi

Bezczelny żydowski ambasador napisał o “polskich obozach”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ambasador Izraela w Polsce Jakow Liwne po raz kolejny napluł Polakom w twarz. Tym razem w swojej wypowiedzi na portalu “X” napisał o “komorach gazowych w Polsce” nie wspominając o tym, że ich budowniczymi i użytkownikami byli Niemcy.

Bezczelny żydowski ambasador napisał o “polskich obozach”. W czwartek 9 maja David Atherton dziennikarz “The European Conservative” zarzucił aktywistce ekologicznej Grecie Thunberg, że skandowała hasło: “Żydzi wracajcie do Polski”.

W środę na wpis zareagował ambasador Izraela w Polsce Jaakow Liwne. “Żydzi, wracajcie do Polski!… Niektórym antysemitom wydaje się tęsknić za przywódcą palestyńskim, Hadżdż Aminem Husseinim (Muhammad Amin al-Husajni), nazistowskim kolaborantem, który również chciał, aby Żydzi udali się do Polski, a dokładniej do komór gazowych w Polsce. Antysemici = niebezpieczeństwo”.

Wpis ambasadora został już opatrzony komentarzem od społeczności portalu X. “Kiedy Hadżdż Amin Husseini chciał wysłać Żydów do komór gazowych, Polski nie było, ponieważ była okupowana przez Niemcy. Jedynymi budowniczymi i użytkownikami wspomnianych komór gazowych byli Niemcy”.

NASZ KOMENTARZ: Żyd Liwne, pełniący funkcję ambasadora zbrodniczego, izraelskiego reżimu w Polsce, zachowuje się równie bezczelnie jak w XVIII wieku rosyjski ambasador Nikołaj Repnin. Brakuje jeszcze tylko tego, by decydował kogo “polskie” władze mają wsadzać do więzień. Widać czuje się bardzo mocno na swojej pozycji, bo najwyraźniej wie, że nie zostanie odwołany z funkcji za jakąkolwiek, bulwersującą i antypolską wypowiedź. To po raz kolejny pokazuje brak suwerenności władz warszawskich.
A tak przy okazji – jeśli Greta Thunberg chce by Żydzi wynieśli się z Palestyny, niech sprowadzi ich do Szwecji. Polacy już zakosztowali “dobrodziejstwa” wynikającego z masowej obecności Żydów i nie chcą go znowu.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!