Felietony

Antoni Ciszewski: Rafał Trzaskowski i zakazany krzyż

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Antoni Ciszewski: Rafał Trzaskowski i zakazany krzyż

Tekst został zainspirowany patriotyzmem i prawdziwą wiarą katolicką, w obronie krzyża Jezusa Chrystusa, Króla Polski.

Z gorzkich min aktualnego włodarza Warszawy, Rafała Trzaskowskiego (PO), widać, że wstępna decyzja, w sprawie obowiązku zdjęcia głównego znaku wiary katolickiej ze ścian urzędów stołecznego ratusza, musiała zapaść po odgrzaniu w mikrofalówce kotleta ze sztucznego mięsa.

Że to chybiony pomysł – w bezmyślnym małpowaniu Ameryki – zauważył nawet sam Elon Musk, twórca Tesli i właściciel platformy społecznościowej X, komentując ten powracający jak bumerang przypadek, hańbiący stolicę Polski: “Bezwstydnie kopiują głupie rzeczy z Ameryki. Ale wstyd”.

Wcześniej – w roli prześladowców krzyża pod Pałacem Prezydenckim – po tragedii smoleńskiej (2010) – byli radni klubu Lewicy, współrządzący z PO, wzywający na Radzie Miasta ówczesną prezydent Warszawy, Gronkiewicz – Walz, do złożenia wyjaśnień w sprawie obrońców krzyża na Krakowskim Przedmieściu.

Obecny stan braku wiedzy religijnej, po stronie zdezorientowanego prezydenta Trzaskowskiego, zauważył Marszałek Sejmu, senior Marek Sawicki (PSL), poseł na Sejm X kadencji – Kto z krzyżem wojuje ten dobrze nie skończy.

Natomiast przyszłość Warszawy – miasta okupionego krwią Powstańców Warszawy – leży w rękach Boga Troistego. Już od 2015 roku rokrocznie odprawiana jest Ofiara Mszy świętej na Placu Zamkowym w Warszawie z udziałem rycerzy Jezusa Chrystusa, Króla Polski.

Następnie, podczas długiego przemarszu ulicami Warszawy, z Palcu Zamkowego w kierunku Sejmu, odczytywany jest przez księdza prowadzącego, w duchu Jedności z Kościołem katolickim, list konferencyjny nawiązujący do wezwania Boga skierowanego do Polaków – do podjęcia Narodowej Pokuty.

Do codziennego, najlepiej porannego uczestnictwa w Ofierze Mszy świętej, codziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu (wystarczy 15 minut w zupełnym milczeniu), postu milczenia i postu eucharystycznego przed Ofiarą Mszy świętej, postu o chlebie i wodzie w środy i piątki, codziennego odmawiania Różańca świętego i Koronki do Miłosierdzia Bożego.

Bóg Ojciec: Dałem wam moc nad Samym Sobą poprzez Ofiarę Mszy świętej. Z prawdziwą wiarą możecie i powinniście zadać śmiertelny cios złu panoszącemu się na Ziemi. To katolicy rządzą światem, bo to katolicy mają władzę nad Bogiem poprzez Ofiarę Mszy świętej – wszechpotężną Ofiarę, bo tą Ofiarą jest Wszechpotężny Bóg – za Niego dam wam wszystko, bo niczego większego nie pragnę.

Oddajcie Mi Ofiarę z Syna Boga – zza Jego Skrwawionego Ciała dopiero podnoście lament i wykrzykujcie prośby. Macie władzę tak wielką – kapłani potulni, wyciszeni – gdybyście wiedzieli jaką moc macie w rękach, czcilibyście własne dłonie. Jeden kapłan stąpający u stopni Ołtarza, dla odprawienia Ofiary Mszy świętej, wstrząsa Ziemią. Wszyscy Aniołowie słyszą te kroki kapłana, kiedy idzie do Ołtarza, zbiegają się na Ofiarę, na którą za chwilę zstąpi Sam Bóg.

Czy nie rozumiecie, że sama wiara wystarczy kapłanowi za wszystko? Zamknijcie oczy na świat widzialny, oddajcie serca Prawdzie ukrytej, ale realnie obecnej na waszych Ołtarzach.

I proście, proście, proście, współofiarując się wraz z kapłanem i Najświętszą Ofiarą Mszy świętej, Moim Synem Jezusem Chrystusem, Bogiem. – tamże.

Droga Pokuty Narodowej jest więc otwarta dla każdego nawracającego się w pełni Polaka; drogą tą jest droga krzyżowa Jezusa Chrystusa, naszego Jedynego Odkupiciela. Nie sposób jest pomagać nieść krzyż Jezusowi, nie dotykając krzyża.

Klękajmy więc jak najczęściej w miejscu publicznym pod krzyżem, dając swoje świadectwo wiary, bo tylko w wierności rodzi błogosławieństwo i stałość w wierze.

Dla jeszcze wątpiących i zastanawiających się nad swoim losem, losem swoich najbliższych, losem Ojczyzny, znamienne jest rozeznanie w Słowie Bożym. Wszyscy dzisiaj, wierzący i niewierzący, cierpiący i upadający na duchu, potrzebujemy jasnej i niezakłamanej katechezy z Nieba.

Bóg Ojciec: Dzieło Stworzenia ukazuje Moje Oblicze; dzieło Odkupienia odsłania Moje Serce. Chcę, aby Ludzkość chwaliła Mnie za dzieło Stworzenia. Ale chcę, aby kochała Mnie za dzieło Odkupienia.

Dlatego katolik wyraża swoją miłość do Mnie poprzez uczestnictwo w Ofierze Mszy świętej. Sposób w jaki uczestniczy w tej Ofierze ukazuje Mi jego prawdziwą miłość. Ci, którzy nie uczestniczą w Ofierze Mszy świętej, nie kochają Mnie wcale. Za nic mają Męki Mojego Syna. – tamże.

Wszelkie bezbożne, wrogie i heretyckie pomysły, niszczące tożsamość narodową Polaków, muszą iść do lamusa.

Rzeczpospolita, z woli króla Jana Kazimierza i całego Narodu, jest Królestwem Matki Bożej, Królowej Polski Wniebowziętej.

Jezus Chrystus jest Stworzonym Synem Boga Ojca i Synem Zrodzonym z Dziewicy Niepokalanej, jako Władca Nieba i Ziemi – ocali Polskę i Polaków od bałwochwalczej samozagłady.

Matka Boża: Człowiek, z inteligencją pozbawioną nauk Mojego Syna, jest zerem w praktyce, ponieważ inteligencja nie jest w stanie przezwyciężyć złego postępowania, nieuporządkowanych nawyków, które są pożądane przez jego złe zachowanie. – Z Orędzie na Czasy Ostateczne, wizjonerka Luz de Maria de Bonilla, Argentyna.

Matka Boża: Moje dzieci, to nie ciągłe poszukiwanie ludzkiej mądrości doskonali człowieka, ale ciągłe poszukiwanie miłości i pokory, które dają owoce cnót i dary moim dzieciom. – tamże.

Pokój zakwitnie, kiedy Pan przybędzie – Psalm 72.

Polecamy również: Kanada zablokowała nowy skandal z udziałem banderowców

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!