Europa Wiadomości

Angielscy lewacy twierdzą, że mężczyźni mogą produkować mleko dla niemowląt

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Brytyjski National Health Service (NHS), odpowiednik polskiego NFZ uważa, że pokarm dla dziecka produkowany przez “transpłciowe kobiety” (wariatów uważających się za kobiety) w wyniku tzw. leczenia hormonalnego jest “porównywalny” z mlekiem kobiety karmiącej dziecko piersią. Szokujące stwierdzenie wywołało w Wielkiej Brytanii debatę na temat opieki zdrowotnej, etyki, a także “praw osób transpłciowych”.

Angielscy lewacy twierdzą, że mężczyźni również mogą produkować mleko dla niemowląt. Poseł Partii Pracy Rosie Duffield nie kryła oburzenia tymi teoriami. Twierdzi, żę NHS wykorzystuje dzieci do eksperymentów medycznych. –Dzieci nie mogą być wykorzystywane jako króliki doświadczalne – skomentowała.

Brytyjskie media zwracają uwagę na przykład “transpłciowej kobiety”, której w 2018 roku jako pierwszej w historii “udało się nakarmić dziecko piersią”. Jak opisano, 30-letni dewiant stosował tzw. terapię hormonalną. Lekarze zdecydowali się wywołać w jego organizmie stan, który jest podobny do tego, kiedy kobiety są w ciąży. Następnie podano mu leki pobudzające laktację. Po miesiącu od przyjęcia pierwszej dawki organizm “transkobiety” zaczął produkować niewielkie ilości mleka.

Zgodnie z wydanymi kilka lat temu, neołysenkowskimi instrukcjami, zwrot “mleko matki” powinien być zastąpiony przez “mleko ludzkie”, “mleko z piersi/klatki piersiowej” lub “mleko od karmiącej matki lub rodzica”, a w zależności od okoliczności zamiast “kobieta” należy mówić “kobieta lub osoba”, zamiast “ojciec”, “rodzic”, “współrodzic” lub “drugi rodzic biologiczny”. Takich zwrotów powinien używać personel oddziałów położniczych szpitali w Brighton w południowej Anglii, aby placówki były “bardziej przyjazne” transseksualistom – podało “The Times”.

Wytyczne nie mówią, że personel powinien całkowicie przestać używać słowa “kobieta” lub innych terminów opisujących macierzyństwo, ale powinien świadomie zacząć stosować “bardziej inkluzywne sformułowania”.

Brighton and Sussex University Hospitals NHS Trust zostało pierwszą jednostką organizacyjną publicznej służby zdrowia w Wielkiej Brytanii, gdzie formalnie wdrożono “genderowo inkluzywną politykę językową” na oddziałach położniczych.

NASZ KOMENTARZ: Skoro według skrajnej lewicy “transseksualizm” jest rzekomo normalny i naturalny, dlaczego wszystko co z nim związane odbywa się poprzez specjalne terapie hormonalne i zażywanie ton leków?

Polecamy również: Ukrainiec podcierał sobie anus polską flagą

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!