Wiadomości

Akt oskarżenia w sprawie brutalnej zbrodni w Wierzchowiskach Pierwszych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jest akt oskarżenia w sprawie brutalnej zbrodni w Wierzchowiskach Pierwszych niedaleko Janowa Lubelskiego. Emerytowany policjant i jego partnerka zabili swojego sąsiada i poćwiartowali jego zwłoki. Grozi im dożywocie – informuje Dziennik Wschodni.

Do zabójstwa doszło pod koniec kwietnia ubiegłego roku. Zmasakrowane ciało zauważył spacerowicz przechodzący niedaleko lasu w Wierzchowiskach Pierwszych. Pocięte zwłoki były przykryte kocem. Mężczyzna zawiadomił policję. Szybko okazało się, że ofiara to 36-letni mieszkaniec Wierzchowisk – Daniel S.

Kryminalni ustalili, że mógł zginąć z rąk swoich sąsiadów. Zatrzymali 53-letniego Krzysztofa Ł. – byłego policjanta oraz jego 31-letnią partnerkę – Justynę K.

Podczas śledztwa okazało się, że zarówno były policjant jak i jego partnerka regularnie nadużywali alkoholu. Do zabójstwa doszło podczas jednej z takich imprez. Według prokuratury, para piła wówczas w towarzystwie Daniela S. Między nimi, a 36-latkiem doszło do sprzeczki. Krzysztof Ł. i jego partnerka zaatakowali sąsiada.

Mężczyzna zginął od wielu ciosów nożem. Po zabójstwie napastnicy pocięli zwłoki piłą i zapakowali na wózek – ustalili śledczy. Następnie wywieźli je z dala od swojego domu i porzucili na skraju lasu. Tam znalazł je przechodzący mężczyzna.

/Dziennik Wschodni/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!