Polska Wiadomości Żydzi

Żydzi szykują nowe plucie na Polaków

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Europejskie Stowarzyszenie Żydów (European Jewish Association – EJA) szykuje konferencję poświęconą tzw. “antysemityzmowi”. Jak twierdzą, jest ona potrzebna w związku ze wzrostem niechęci do żydostwa po 7 października 2023 roku.

Żydzi szykują nowe plucie na Polaków. Zbrodnie przeciwko ludzkości, dokonywane codziennie na semickich Palestyńczykach z Gazy przez żydowskich nazistów z Izraela, wywołały masowy sprzeciw społeczności międzynarodowej. W wielu miastach na całym świecie odbywają się demonstracje sprzeciwu wobec masowego mordowania i przesiedlania cywilów, jakiego nie widzieliśmy od czasów Czerwonych Khmerów w Kambodży. Ponadto, niedawno miała miejsce kolejna afera z udziałem Żydów. W Nowym Jorku, pod siedzibą Chabad-Lubawicz odkryto tunele nieznanego przeznaczenia.

Odpowiedzią na te wydarzenia ma być kongres Europejskiego Stowarzyszenia Żydów (EJA), który odbędzie się w dniach 21-23 stycznia 2024 roku w Krakowie. Jeśli myślą Państwo, że plonem konferencji ma być potępienie żydowskich zbrodni i wezwanie rządu Netanjahu do zaprzestania holokaustu palestyńskich cywilów -co wywołało oburzenie cywilizowanego świata- będziecie w błędzie. Wpływowi Żydzi chcą się sprzeciwić… krytyce działań Żydów i izraelskiego reżimu. Będą zastanawiać się, czy walka z antysemityzmem w Europie jest tylko frazesem, czy realnym zaangażowaniem poszczególnych państw (Podtytuł konferencji brzmi: Lip service or deep commitment?).

W zapowiedzi konferencji czytamy:

Zbliżająca się konferencja EJA w Krakowie, odbędzie się już za dwa tygodnie, a jej głównym tematem będzie niepokojący wzrost antysemityzmu w Europie, który narasta od 7 października. Zbliżające się spotkanie ma ogromne znaczenie, ponieważ stanowi dla nas platformę do wspólnej konfrontacji i zajęcia się tym niepokojącym trendem. Wybitni prelegenci i wpływowi interesariusze z różnych środowisk zgromadzą się, aby wziąć udział w dyskusjach na temat tych palących i kluczowych kwestii.

Z zapowiedzi wynika też, że jednym z elementów konferencji będzie wizyta w niemieckim obozie zagłady w Auschwitz, w którym mordowano Polaków (Żydzi ginęli głównie w Birkenau). Inną ciekawostkę stanowi fakt, że swój przyjazd na konferencję zapowiedział biznesmen Elon Musk, który mówi o sobie, że jest “aspirującym do miana Żyda”.

Bez wątpienia plonem tej konferencji będzie dokument podobny w treści do niesławnego “An End to Antisemitism”, który zwieńczył Europejski Kongres Żydowski w Wiedniu z 2018 roku. Dokument ten stanowi szczegółowy plan wprowadzenia globalnego totalitaryzmu, na którego czele mają stać Żydzi. Z omówieniem tamtego dokumentu można zapoznać się tutaj.

Polecamy również: Brazylijscy deputowani domagają się zakończenia ludobójstwa w Gazie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!