Świat Wiadomości Żydzi

Żydzi: Palestyńczycy jak karaluchy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Talmudyczne mądrości o gojach, którzy nie zasługują na miano człowieka, są coraz powszechniej znane. W ostatnich dniach Żydzi po raz kolejny zrzucają maskę z twarzy.

Palestyńczycy jako karaluchy, zgniatani butem żydowskiego żołnierza? Taka grafika pojawiła się na profilu izraelskiego obrońcy praw człowieka (sic!).

But żołnierza IDF (Siły Obronne Izraela – red.] zgniatający karalucha przypominającego Palestyńczyka – taką grafikę opublikował na swoim profilu na platformie X Arsen Ostrovsky.

Ostrovsky to prawnik i obrońca praw człowieka, szef Międzynarodowego Forum Prawnego (ILF), w opisie na platformie X określający się jako „dumny syjonista” regularnie komentuje w mediach społecznościowych skutki ataku palestyńskiego Hamasu na Izrael.

Jedna z grafik, które zamieścił, wywołała jednak spore kontrowersje – nie tylko ze względu na to, czym Ostrovsky zajmuje się zawodowo.

żydzi
Grafika zamieszczona w sieci przez Ostrovskiego.

Choć działania Hamasu niewątpliwie zasługują na potępienie i karę, to rysunek opublikowany przez prawnika wywołał liczne kontrowersje.

Wielu internautów zwróciło w komentarzach uwagę, że grafika jako żywo przypomina niemiecką nazistowską propagandę, która nierzadko dehumanizowała Żydów, przedstawiając ich jako insekty, takie jak wszy i karaluchy, niekiedy również szczury, czy np. przypisując im rozprzestrzenianie groźnych chorób.

NASZ KOMENTARZ: Niewielu wie, że słynny działacz lewicowy Adolf Hitler, swoją rasistowską politykę opierał na żydowskich poglądach i doświadczeniach. Zaciekły rasizm i dehumanizacja swoich przeciwników są żywcem wzięte z Talmudu, w którym o nie-żydach wielokrotnie pisze się jak o zwierzętach. Fakt, że bulwersującą grafikę zamieścił działacz praw człowieka, tylko potwierdza nienawistny, quasi-nazistowski charakter Żydów syjonistów.

Polecamy również: Arabia Saudyjska zawiesza rozmowy z Izraelem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!