Kibice Polska Wiadomości

Żydzi będą rozgrywać w Polsce swoje mecze. Kibice są oburzeni

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak wskazuje portal kresy.pl, izraelski Maccabi Hajfa ma rozgrywać swoje mecze Ligi Konfederacji na stadionie ŁKS Łódź. Z kolei obiekt Widzewa ma “gościć” klub Hapoel Beer Szewa.

Żydzi będą rozgrywać w Polsce swoje mecze. Izraelskie kluby mają grać poza swoim krajem z powodu konfliktu z Hamasem. W niedzielę Maccabi Hajfa na oficjalnej stronie poinformowało, że “nowym domem” drużyny będzie stadion ŁKS w Łodzi.

“Maccabi Hajfa rozpocznie swoje rozgrywki w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencyjnej, w drugiej rundzie. Będzie rozgrywać swoje mecze na nowoczesnym stadionie ŁKS w Łodzi” – napisano na stronie klubu.

Informacja wywołała oburzenie wśród polskich kibiców. Jest to potwarz dla nich oraz Polski. Wielu nie zgadza się z tym, by piłkarze zbrodniczego reżimu otrzymywali swoisty “azyl” w naszym kraju. “Zwiększmy zagrożenie zamachami terrorystycznymi, przyciągnijmy również czarny PR dla miasta. Gratulacje rządzący!” – napisał jeden z kibiców. “Izrael powinien być wykluczony za ludobójstwa których się dopuszcza i na pewno nie powinien grać w Łodzi. Won!” – dodał inny. Pozostałe komentarze były zbyt wulgarne, by je nawet zacytować.

ŁKS opublikował w związku z tym komunikat o treści: “Informujemy, że ŁKS nie ma żadnego związku z organizacją meczów klubu Maccabi Hajfa w europejskich pucharach na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla. Pytania dotyczące tej sprawy należy kierować do administratora obiektu, czyli do Pana Macieja Łaskiego, prezesa zarządu Miejskiej Areny Kultury i Sportu”.

Izraelski klub ma wystąpić w roli gospodarzy także na Widzewie. Chodzi o trzecią drużynę tamtejszej ekstraklasy – Hapoel Beer Szewa. TAkże w tym wypadku klub odżegnuje isę od takiej decyzji, odsyłając do władz miasta.

Wielu pyta, czy tego typu działania to już realizacja żydowskich żądań, wynikających z tzw. JUST Act 447.

Polecamy również: Białoruskie służby szkolą nachodźców. Wyciekło nagranie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!