Świat Wiadomości

Polska wypłaci nachodźcom ogromne zasiłki

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nachodźcy, którym udało się wedrzeć na terytorium Polski, mogą niedługo żyć jak pączki w maśle. Dostaną bowiem zakwaterowanie i zasiłki na niemieckim poziomie, a do pracy nikt ich nie będzie zmuszał. Wszystko po to, żeby zatrzymać ich w naszym kraju. Wszystko przez dyrektywę Eurokołchozu.

Polska wypłaci nachodźcom ogromne zasiłki. Były europoseł PiS Jacek Saryusz-Wolski, zamieścił na portalu X fragment dyrektywy Parlamentu Europejskiego z dnia 14 maja 2024 roku w sprawie ustanowienia norm dotyczących przyjmowania osób ubiegających się o ochronę międzynarodową.

Punkt 11 rzeczonej dyrektywy brzmi następująco:

„Należy ustanowić normy dotyczące warunków przyjmowania osób ubiegających się o ochronę międzynarodową, które są wystarczające do zapewnienia im odpowiedniego poziomu życia i porównywalnych warunków życia we wszystkich państwach członkowskich. Harmonizacja warunków przyjmowania osób ubiegających się o ochronę międzynarodową powinna pomóc w ograniczaniu wtórnego przemieszczania się tych osób, na które wpływ ma zróżnicowanie warunków ich przyjmowania.”

Saryusz-Wolski wyjaśnił, o co w tym tekście chodzi:

„14.05.2024 weszła w życie dyrektywa UE nr 2024/1346 o wyrównaniu warunków przyjmowania i zapewnieniu porównywalnych warunków życia imigrantom we wszystkich państwach członkowskich, pobytu, zasiłków, itp., po to by nie wyjeżdżali i pozostawali w tym kraju do którego zostali skierowani” – pisze były europoseł.

„Oznacza to, że imigranci mogą dostawać warunki pobytu i wypłaty finansowe odbiegające w górę od warunków życia obywateli danego kraju, i to dodatkowo na tychże obywateli koszt. Może to stworzyć sytuacje zapalne.”

Jak widzimy, zgodnie z tzw. paktem migracyjnym najpierw Niemcy przyślą nam imigrantów z innych krajów, głównie zachodnich, a potem mamy wybór – albo nie przyjmujemy imigranta i płacimy karę 20 000 euro za każdego, albo przyjmujemy i też płacimy karę w postaci utrzymywania go u nas na poziomie zachodnim, tak aby nie chciał z powrotem jechać do Niemiec.

NASZ KOMENTARZ: Wszystko to jest bardzo sprytnie pomyślane, także w związku z tym, że biorący sowite zasiłki murzyni i arabowie, choćby z czystych nudów, będą włóczyć się po ulicach i zaczepiać lokalne kobiety. Czasy bezpiecznej Polski powoli odchodzą do lamusa. Teraz zaczynają się u nas prawdziwie “europejskie” porządki.

Polecamy również: Białoruskie służby szkolą nachodźców. Wyciekło nagranie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!