Polska Wiadomości

Zwolennik aborcji i rozbijania Narodu Polskiego kandydatem “Konfederacji”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Konfederacja jako pierwsza z ugrupowań parlamentarnych zaczęła przedstawiać kandydatów na listach w wyborach do Sejmu. O poselski mandat powalczą bardzo kontrowersyjne osoby.

Zwolennik aborcji i narodowości śląskiej, kandydatem “Konfederacji” z okręgu śląskiego. Chodzi o Tomasza Brzezinę, który deklaruje „narodowość śląską” i poparcie dla feministycznych manifestacji pod nazwą „Strajku Kobiet”.

Tomasz Brzezina i jego poglądy.

Tomasz Brzezina to członek Rady Krajowej partii „Nowa Nadzieja”, a także prezes zarządu w Fundacji dla Wolności. W czwartek 13 lipca Konfederacja przekazała, że Brzezina kandydować będzie z list partii w okręgu nr 31 – katowickim. Ma mieć drugie miejsce na liście, tuż za Grzegorzem Płaczkiem, który zbudował swoją rozpoznawalność na walce z kowidowym faszyzmem.

Poglądy Brzeziny opisywał portal kresy.pl już dwa lata temu. Jak wykazała ówczesna analiza redaktorów portalu, wielu działaczy liberalnego skrzydła Konfederacji popiera żądania środowisk sodomickich oraz postulaty stawiane przez feministyczny tzw. “Strajk Kobiet”.

NASZ KOMENTARZ: Przykre, że z takimi osobami jak Tomasz Brzezina będzie od teraz wiązana Anna Mandrela, która startuje z tej samej listy, z miejsca 3-go.

Polecamy również: Kalendarium historyczne: 15 lipca 1410 roku – bitwa pod Grunwaldem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!