Wiadomości

Zwłoki dziecka wyłowione z Narwi. Znaleziono też zwłoki kobiety

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Po godz. 10:00, z Narwi w miejscowości Strzyże, strażacy z KP PSP w Pułtusku wyłowili ciało kobiety. Informację tę potwierdza oficer dyżurny pułtuskiej Straży Pożarnej.

Przypomnijmy, dziś we wczesnych godzinach porannych, wędkarze wyłowili ciało dziecka z Narwi w Pułtusku. Więcej pisano TUTAJ.

Wszystko zaczęło się około godz. 5:00 rano, kiedy wędkujący mężczyźni wyłowili ciało dziecka. O godz. 6:00 policja otrzymała zgłoszenie o wyłowieniu zwłok. Z informacji jakie udało nam się uzyskać wynika, iż zwłoki nie przebywały długo w wodzie, do utonięcia mogło dojść prawdopodobnie wczoraj wieczorem lub w nocy.

To jednak nie koniec dramatycznych zdarzeń. Około godz. 10:00 na dyżurkę Państwowej Straży Pożarnej dotarła informacja o zauważeniu kolejnych zwłok, które płynęły w Narwi w okolicach miejscowości Strzyże. Na miejsce popłynęli łodzią strażacy, którzy po kilkunastu minutach wyłowili ciało kobiety. Na miejsce natychmiast udali się pułtuscy mundurowi.
Wszystko wskazuje na to, że dwa utonięcia prawdopodobnie mogą mieć ze sobą związek. Sprawa jest rozwojowa, wszystkie okoliczności bada pułtuska Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej. O dalszych czynnościach będziemy informować na bieżąco.

/pultusk24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!