Wiadomości

Żukowska znów pokazała, jak wielkie pokłady głupoty w niej drzemią

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Przez wieki kolonizowaliśmy dzisiejsze: Litwę, Białoruś, Ukrainę, Słowację – uważa poseł Lewicy Anna Maria Żukowska, napisała na twitterze posłanka poseł Lewicy Anna Maria Żukowska, o której kilka miesięcy temu było głośno, gdy upierała się, że mężczyźni też rodzą dzieci.

Kiedy przed czwartkowym meczem na Stadionie Narodowym w Warszawie piłkarze drużyny angielskiej klęknęli w geście „walki z rasizmem”, z trybun rozległy się gwizdy. Gdy jednak tylko piłkarze wrócili do normalnego zachowania, a następnie zaczęto odgrywać hymn Anglii, polscy kibice zareagowali brawami na hymn synów Albionu.

„Klękanie na stadionie nie jest w Polsce zrozumiane ale powinno być respektowane. W przeciwieństwie do Anglików nie mamy kolonialnej historii” – skomentował to zdarzenie redaktor naczelny pisma „Res Publica Nowa” Marcin Zaborowski.

Na jego wpis na Twitterze zareagowała Anna Maria Żukowska. „Mamy. Przez wieki kolonizowaliśmy dzisiejsze: Litwę, Białoruś, Ukrainę, Słowację…” – napisała w mediach społecznościowych poseł Lewicy.

Internauci zaproponowali polityk nadrobienie zaległości w zakresie historii.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!