Polska Wiadomości

Znany gej mocno krytykuje tzw. “małżeństwa homoseksualne”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com za sprawą wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja do debaty publicznej powróciła sprawa adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Co ciekawe przeciwny wychowywaniu dzieci przez dwóch facetów był kilka lat temu sam Tomasz Jacyków – nazywany najbardziej znanym gejem w Polsce – o czym przypominają obecnie Internauci.

– Środowiskom #LGBT te słowa się nie spodobały! Jacyków będąc #gejem powiedział wprost co sądzi o #adopcji #dzieci! – czytamy na twitterowym koncie Andrzeja Olkiewicza.

– Dwóch facetów decydujących się w tej chwili na wychowywanie wspólnie dziecka muszą być strasznymi skurwielami, strasznymi egoistami, żeby zafundować temu małemu dziecku taką historię – zaczął Jacyków.

– To nie jest kwestia tego, że oni źle wychowają to dziecko, oni je wychowają najlepiej na świecie, ale to co dostanie to dziecko po wyjściu z domu, to jest, to jest…masakra – dodawał.

Tomasz Jacyków od dawna jest zadeklarowanym gejem. Wypowiedź najbardziej znanego w Polsce homoseksualnego stylisty pochodzi sprzed kilku lat, ciekawe czy dziś ma podobne zdanie w tej sprawie.

Zgadzacie się? Czekamy na wasze komentarze.

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!