Wiadomości

Znana jako ta, która molestowała seksualnie “Margota”, Klementyna Suchanow o macho na Śląsku

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Klementyna Suchanow, jedna z liderek Strajku Kobiet, która szerszej publiczności znana jest przede wszystkim jako ta, która miała molestować seksualnie lewackiego bojówkarza Michała Szutowicza ps. „Margot”, który to rozpisywał się na temat w mediach społecznościowych, tym razem podzieliła się zwoimi chorymi rojeniami z hiszpańskim „El Pais”.

„15 dnia każdego miesiąca, kiedy pracownicy otrzymywali wynagrodzenie, my, dziewczynki, wiedziałyśmy, że nie możemy wyjść na ulicę. Miasto było pełne pijanych mężczyzn” – Tak zaczyna się krótka opowieść we wczorajszym weekendowym magazynie “El País” o polskiej aktywistce Klementynie Suchanow, która „dorastała w małym miasteczku na Śląsku, na południu kraju, silnie uprzemysłowionym, tradycyjnym i maczystowskim”.

W tym momencie każdy normalny człowiek już wie, że albo mamy do czynienia z osobą niezrównoważoną psychicznie, albo zwykłą oszustką. Tego jednak zdaje się nie dostrzegać Paula Chouza, która pisze o represjach, jakie to rzekomo spotkały aktywistkę, która to poddawana jest w Polsce staszliwym prześladowaniom.

„Nie bałam się” – mówi o godzinach spędzonych w areszcie. Władze zarzucają jej między innymi napaść na policjanta, czemu ona zaprzecza. Teraz musi co tydzień pojawiać się na komisariacie i grozi jej „do ośmiu lat więzienia”.

Jeśli kto jeszcze ma wątpliwości, że Europa popada w szaleństwo…

/dorzeczy.pl, fot. ofeminin.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!