Wiadomości

Ziemkiewicz zdradza, dlaczego jego córka wybrała na Oxford

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Publicysta „Do Rzeczy” i autor książek Rafał Ziemkiewicz został zatrzymany przez brytyjskie służby na lotnisku. Ziemkiewicz wylądował dzisiaj w Wielkiej Brytanii, gdzie towarzyszył córce, która miała rozpocząć naukę w Oxfordzie – informował serwis DoRzeczy.pl. W końcu został zwolniony, a na samego pisarza i jego córkę wylała się lawina hejtu.

Jednym z brutalniejszych jego objawów było uderzanie w córkę Rafała Ziemkiewicza, która “ma studiować na lewackiej uczelni”

– Wychowałem dziewczynę, która zafascynowała się inżynierią genetyczną. To kwestia przypadku, że to najlepsza uczelnia w dziedzinie inżynierii genetycznej znajduje się w Wielkiej Brytanii. Gdyby ta uczelnia była w Turcji, to pani Rupa Huq mogłaby mnie pocałować w… obrazek – mówi Rafał Ziemkiewicz.

– Oni budzą we mnie odruch wymiotny. Sikorski był Człowiekiem Roku Gazety Polskiej i walczył z Unią Europejską. Giertych z kolei nadstawiał czoła ojcu Rydzykowi. Poglądy zmieniają tylko Ci, którzy je mają. Jak się jest świnią i konformistą, to się nie zmienia poglądów, bo się ich nie ma – mówi Ziemkiewicz.

– Córka jest dorosła, jest silną kobieta i da sobie radę z lewactwem – nie ma wątpliwości publicysta.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!