Wiadomości

Zdjęcie stosunku seksualnego z krową w telefonie migranta, który chciał dostać się do Polski

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Na telefonach zatrzymanych nielegalnych imigrantów polskie służby zidentyfikowały nie tylko egzekucje i materiały świadczące o powiązaniach z organizacjami terrorystycznymi. Na konferencji prasowej pokazano także fragmenty zdjęć o treściach zoofilskich i pedofilskich, które były na telefonach cudzoziemców. Minister obrony Mariusz Błaszczak przyznał, że choć poprawność polityczna nakazuje, by na ten temat nie mówić, to „bezpieczeństwo naszej ojczyzny stawiamy ponad wszystko”.

Prezentujący ustalenia rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn wyjaśnił, że czasie przesłuchań migranci podejmują próby ukrywania tożsamości czy zatajania niewygodnych dla siebie informacji, a także próby kasowania zwartości na ich nośnikach danych.

– Służby badające tożsamość i wiarygodność osób przebywających w ośrodkach strzeżonych zidentyfikowały dowody na działalność pedofilską oraz dowody zoofilii – przekazał. Na slajdach pokazano fotografie z telefonów imigrantów, mogące wskazywać na poważne zaburzenia seksualne.

Jedno ze zdjęć prezentowało mężczyznę prawdopodobnie obcującego ze zwierzęciem. Właściciel telefonu to obywatel Afganistanu Sabrullah S., który według służb przybył na terytorium RP szlakiem bałkańskim przez Białoruś.

Czytaj też:

Szef MSWiA: będę rekomendował rządowi przedłużenie stanu wyjątkowego na granicy polsko-białoruskiej

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!