Wiadomości

Pedofilska akcja Marty Lempart i aktywistów LGBT

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Furgonetka prawdy” lub „antyhomofobus” – tak nazywa się samochód, na którym widnieje obrzydliwe hasło uderzające w tradycyjną rodzinę i Kościół oraz obrazoburcza grafika. Właśnie przy pomocy tych narzędzi „Strajk Kobiet” Marty Lempart i współpracujący z nim „kolektyw Same Plusy” zamierzają przekonywać, że pedofilia to problem polskich rodzin i Kościoła. Akcja rusza już jutro i ma objąć kilka miast w Polsce.

– Kłamstwa fundamentalistów powiązanych z Ordo Iuris, którzy próbują przypisać zbrodnie pedofilskie społeczności LGBT+, nie mogą pozostać bez echa! (…). Akcję organizuje kolektyw Same Plusy (aktywistki z zespołu Świeckie Państwo Rada Konsultacyjna przy OSK), wspomagają go wolontariusze i Kongres Świeckości – jest to odpowiedź na liczne prośby, by kontynuować kurs „furgonetką prawdy” – czytamy w zapowiedzi akcjipt. „Antyhomofobus w trasie”, który jutro zawita do jednego z polskich miast.

Akcja szokuje grafiką. Widzimy na niej napis: „Pedofile grasują najczęściej w Kościele i tradycyjnej rodzinie”.Obrzydliwemu napisowi towarzyszy rysunek, który przedstawia ukrzyżowane dziecko na ramionach osoby duchownej.

– Fanatycy jeżdżą po ulicach pogromobusami i płodobusami od wielu lat. Choć zgłaszamy ich drastyczne, kłamliwe i nienawistne treści na policję – prawidłowej reakcji brak. Zamiast zakazu, często dostają ochronę policyjną dla swoich straganów i ciężarówek – prowokują organizatorzy ohydnej akcji.

Akcja „Strajku Kobiet” i jego sojuszników, to przykład wojny hybrydowej z polską rodziną i Kościołem. Miejmy nadzieję, że gminy, do których zawita ten lewacki „patobus” wydadzą zakaz jego poruszania się po ulicach. Widać też, że Marta Lempart i jej współpracownicy tracą grunt pod nogami, skoro potrafią dziś jedynie szokować i obrażać. Siły politycznej i społecznego poparcia tam nie uświadczymy, ale wściekłość może rodzić akcję odwetową na osobach duchownych i tradycyjnych rodzinach. Czy musi dojść do tragedii, by powstrzymać ten zalew lewackiego hejtu?

– czytamy na portalu wPolityce.pl.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!