Europa Wiadomości

Zdaniem lewicowych mediów zamachowiec z Manchesteru zabijał z powodu braku powodzenia u dziewczyn

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Brytyjski lewicowy  tabloid “Daily Star” przeprowadził rozmowy z rówieśnikami Salmana Abediego, któy jest odpowiedizalny za zamach w Manchesterze.

Lewicowa gazeta próbuje przedstawić terrorystę jako “zagubionego chłopaka, który chciał zemścić się na  “zepsutych zachodnią kulturą” dziewczynach, które odrzucały jego młodzieńcze awanse. Gazeta słowami kolegów Abediego z dzieciństwa maluje historię przemiany wyśmiewanego chłopaka w religijnego konserwatystę krytycznego wobec kultury kraju, który przygarnął go z rodziną.

Ośmieszany, odrzucany przez środowisko stał się odludkiem. Porzucił alkoholowe “popisy” (miał przynosić wódkę do szkoły twierdząc, że ukradł ją w sklepie), przestał palić trawkę i poświęcił się radykalnemu islamowi. Ponoć pyskował nawet imamowi, który chciał wyjaśnić mu zgubne skutki radykalnego rozumienia religii. Tak opowiadają o nim znajomi ze szkoły podstawowej w Stretford w Manchesterze.

“Mówili na niego Dumbo, był kompletnym niedojdą z dziewczynami. Żadnej nie umiał zdobyć. Strasznie się o to wkurzał. Przekonywał nas, że nie jest już prawiczkiem, bo był z prostytutkami w Libii, skąd pochodzi jego rodzina. I tak nikt mu nie wierzył. Strasznie go to bolało, ta sprawa z dziewczynami. Otaczały go same fajne laski w skąpych ciuchach, a żadna nawet nie zwróciła na niego uwagi. Próbował im imponować, przychodząc do budy z wódką, ciderem i czipsami. Przekonywał, że wszystko kradł w sklepie. Jak go znaliśmy, to pewnie wszystko kupił. W końcu odsunął się od nas, zajął się religią.”

Źródło: o2.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!