Świat Wiadomości

Zdaniem egipskiej profesor „Allah dał mężczyznom przyzwolenie na gwałcenie chrześcijanek”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Prof. Suad Saleh z Uniwersytetu w Kairze Saleh wypowiedziała si dla telewizji Al-Hayat, według niej gwałt jest dopuszczalny w czasie „prawowitej wojny”, toczonej pomiędzy muzułmanami a ich wrogami.

Allah dał, według niej, prawowity sposób na utrzymywanie stosunków seksualnych z niemuzułmankami, które mogą być niewolnicami. Jednak nałożył on pewne ograniczenia… Mężczyźni mogą zniewolić kobietę, jedynie w czasie prawowitej wojny i tylko w celach seksualnych. Wobec powyższego gwałty dokonywane lub ich próby są w pełni

Zdaniem Saleh to jednak nie Islam jest winny, bo niewolnictwo seksualne istniało od zawsze. Islam jedynie to uregulował i to na korzyść kobiet…bo przecież określa sytuacje, w których jest to dopuszczalne. Wobec powyższego muzułmanie toczący wojnę powinni wręcz wykorzystywać kobiety, np. z podbijanych wiosek, w celach seksualnych, tak aby zostały one upokorzone.

Kobiety, które są jeńcami wojennymi to te, które są twoją własnością. Aby je upokorzyć, stają się własnością dowódcy armii lub [innego] muzułmanina, a on może uprawiać z nimi seks, tak jak uprawia seks ze swoimi żonami – powiedziała islamska uczona.

Źródło: wolnosc24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!