Wiadomości

Zagorzali kibice Węgier nie podobają się UEFA. „Carpathian Brigade” pod lupą za niechęć do LGBT i klękania przed BLM

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Tolerancja w wydaniu UEFA polega na narzucaniu najbardziej absurdalnych gestów, zachowań i postaw, które wszyscy nie tylko powinni tolerować, ale wręcz muszą się nimi zachwycać. Wszelkie inne gesty, zachowania i postawy tolerowane nie są. Oto co tolerancjoniści rozumieją pod pojęciem tolerancji…

Media Narodowe przypominają, iż kibice Węgier znani są z fanatycznego dopingu i wielkiego wsparcia dla swojej drużyny narodowej. Mają też swoje poglądy na narzucane ideologie przychodzące z Zachodu i narzucane światu. Nie podoba się to UEFA.

Jedną z najbardziej zagorzałych grup kibicowskich jest “Carpathian Brigade”. To oni często wywieszają transparenty, które są nie w smak biurokratom z UEFA. Szczególnie jasno wypowiadają się przeciwko ideologii LGBT oraz braniu udziału w szopce Black Lives Matter. Czyli klękania piłkarzy i przepraszanie za niewolnictwo.

Takie transparenty jednak nie podobają się lewicowo-liberalnym przedstawicielom UEFA, którzy teraz biorą pod lupę „Carpathian Brigade”.

Onet już wysmażył obleśny paszkwil szkalujący Węgrów pt. “Neofaszyści rządzą na trybunach w Budapeszcie, Niemcy szykują dla nich niespodziankę”,

„Łatwo ich rozpoznać, bo realizator z meczów w Budapeszcie co rusz pokazywał tysiące fanów ubranych na czarno. Na koszulkach widnieje napis „Magyarország” (Węgry – przyp. TK) albo “Carpathian Brigade 09”. Większość z nich to prawdziwe osiłki z solidnymi mięśniami, mocno zbudowanym karkiem. Ich ciała zdobią tatuaże. W większości są to zawodnicy mieszanych sztuk walki” – pisze redaktor Onetu Tomasz Kalemba w kipiącym nienawiścią do uznawanych za podludzi (niem. Untermenschen) przez współczesnych nadludzi (niem. Ubermenschen) tekście.

Oczywiście nie zapomniał dodać przymiotników „faszystowscy” i „nazistowscy”, żeby podkolorować artykuł, a największe zbrodnie wg. Kalemby to oczywiście sprzeciw wobec totalitarnych praktyk, tak bardzo przypominających wyczyny nazistów i komunistów, szermierzy ideologii LGBT i BLM, z którymi to utożsamia się Kalemba.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!