Wiadomości

YouTube usunął popularny kanał pro-life

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

YouTube całkowicie usunął ze swej platformy kanał Life Site News, prowadzony przez środowiska pro-life. Jego autorzy podkreślili, że „nie jest to tymczasowy zakaz”, a wszystkie zamieszczone dotąd na nim filmy wideo całkowicie zniknęły.

„Na szczęście mamy kopie zapasowe wszystkich naszych filmów, ale oznacza to, że setki tysięcy ludzi straciło dostęp do treści mówiących prawdę” – zaznaczyli dziennikarze. Zachęcili, by ich materiały oglądać na portalu Rumble.

„Całkowite usunięcie z YouTube oznacza, że straciliśmy dostęp do ponad 300 tys. obserwujących” – podkreślili obrońcy życia. To nie pierwszy raz, kiedy ten znany portal doświadczył ograniczeń ze strony gigantów mediów społecznościowych takich jak: YouTube, Facebook czy Twitter.

Według dziennikarzy Life Site News skończyła się gra z ludźmi, którzy arbitralnie, zgodnie z lewicowymi przekonaniami wyznaczają jej zasady, lecz prawdziwa wojna. Ma ona na celu unicestwienie wszystkich konserwatywnych głosów – w szczególności chrześcijan wyznających tradycyjne wartości.

W opinii LSN to zwycięstwo w prezydenckich wyborach tandemu Biden-Harris ośmieliło liberalne media społecznościowe do coraz bardziej agresywnych działań wobec strony konserwatywnej.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!