Felietony

YouTube chce sprawić, byśmy pokochali imigrantów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

#MoreThanARefugee to akcja portalu YouTube, która ma sprawić, że przestaniemy widzieć rzeczywistość taką, jaka ona jest, ale taką, jaką próbują nam wbić do głów lewaccy propagandziści.

Materiał przedstawia trójkę przyjaźnie nastawionych uchodźców z Ugandy, Palestyny i Iraku, którzy opowiadają o swoim życiu i sytuacji w ojczystym kraju.

Tak więc z ekranu leje się lukier, którym spece od propagandy próbują przykryć skwierczącą rzeczywistość. Ale im więcej się tego lukru leje, tym bardziej mdło się od niego robi, czemu dają wyraz internauci. Jeden z naszych czytelników napisał do nas:

„Zauważyłem, iż internetowy gigant „YouTube” opublikował przesłodki filmik zachęcający do przyjmowania nielegalnych imigrantów z krajów arabskich. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że po opublikowaniu tego dopuścili się fałszowania polubień a raczej “łapek w dół” symbolizujących niezadowolenie użytkowników. Sam zdegustowany ich manipulacją, filmik oceniłem negatywnie 3 razy, bo 2 poprzednie oceny („łapki”) w tajemniczy sposób zniknęły zupełnie jakbym wcześniej filmu nie oceniał. Podejrzewam, iż gdyby nie usuwali negatywnych ocen to mieliby ich już grubo ponad milion (obecnie jest ich prawie 200k do 75k polubień).”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!