Wiadomości

Wystąpią na koncercie pogardy do Polski i Polaków

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Gdy żołnierze Wojska Polskiego oraz funkcjonariusze Straży Granicznej odpierają ataki najeźdźców, usiłujących sforsować granicę, zblazowani celebryci wystąpią na koncercie solidarności z… najeźdźcami.

Wśród artystów, którzy obecnie wyróżniają się głównie pychą i pogardą wobec ludzi, pośród których przyszło im żyć, są celebryci promowani przez polskojęzyczne media. „Gazeta Wyborcza” opublikowała artykuł, w którym poinformowano o zaplanowanym koncercie muzycznym. Zysk z wydarzenia ma zostać przeznaczony na pomoc migrantom, którzy aktualnie koczują na polsko-białoruskiej granicy, atakując naszych żołnierzy i funkcjonariuszy.

Dziennikarze tego znanego z niechęci do Polski dziennika podają, że w wydarzeniu wezmą udział “polscy artyści”. Okazuje się, że swoją pogardę dla obrońców naszych granic zaoferowali m.in. Danuta Stenka czy Zbigniew Hołdys. Ale nie tylko…

„Stanisław Soyka, Danuta Stenka, Maja Komorowska, Marian Opania, Zbigniew Hołdys, Alicja Majewska, Aga Zaryan i inni artyści wystąpią w koncercie „Chopin też był uchodźcą”. Dochód przeznaczony zostanie na pomoc migrantom na granicy z Białorusią” – czytamy w opisie artykułu opublikowanego przez „GW” w serwisie społecznościowym Twitter.

/wmeitum.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!