Polska Wiadomości

Współpracownik OMZRiK znów sieje nienawiść

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Skrajnie lewicowy Bułgar udający Ukraińca – Igor Isajew napisał na Twitterze/X., że „gdyby nie Ukrainki i Ukraińcy, Polska gospodarka byłaby w d..ie”. Nazwał też jednego z liderów Konfederacji “gównem”.

Współpracownik OMZRiK znów sieje nienawiść. Igor Isajew, który podaje się za Ukraińca (w rzeczywistości jest Bułgarem) dość regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych wpisy, w których atakuje zarówno polityków PiS, jak i Konfederacji, a także zwykłych Polaków, którzy nie podzielają jego punktu widzenia. Szczególnie intensywną aktywność wykazuje pod wpisami Sławomira Mentzena. Część z nich ma wyraźnie antypolski charakter, co nawiązuje do wcześniejszej działalności tego współpracownika siejącej nienawiść do polskiego patriotyzmu, fundacji OMZRiK.

We wtorek czołowy polityk Konfederacji, Sławomir Mentzen, zamieścił w serwisie X (dawn. Twitter) wpis, w którym mocno skrytykował władze Ukrainy w kontekście ukraińskiego wiceministra Tarasa Kaczki, który zapowiedział pozwanie Polski do WTO za utrzymanie zakazu importu ukraińskiego zboża oraz nałożenie embarga na część polskich produktów. Jak dodaje portal kresy.pl, Ukraina faktycznie pozwała Polskę i oświadczyła, że w najbliższych dniach zabroni importu części polskich warzyw i owoców.

Wpis Mentzena skomentował Isajew. „Gdyby nie Ukrainki i Ukraińcy, Polska gospodarka byłaby w dupie i g..no byście jedli, a nie popijali sobie piwko. Gdzie wasza wdzięczność, brunatni alkoholicy i nieroby?” – napisał.

W komentarzu do innego wpisu Mentzena, Isajew wprost nazwał polityka “gównem”, czym zdehumanizował Sławomira Mentzena w stylu nie odbiegajacym od metod nazistowskich.

NASZ KOMENTARZ: To żadna nowość, że skrajnie lewicowy OMZRiK i jego współpracownicy, choć oficjalnie deklarują prowadzenie walki z nienawiścią, sami tę nienawiść szerzą i to w sposób wyjątkowo chamski i prostacki.

Polecamy również: Na Podkarpaciu w tajemnicy powstają silosy na ukraińskie zboże

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!