Wiadomości

Wspierająca działania Łukaszenki i Putina europosłanka Janina Ochojska znów szuruje po dnie…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Aktywnie wspierająca działania Łukaszanki i Putina wymierzone w bezpieczeństwo Polaków europosłanka Platformy Obywatelskiej Janina Ochojska tym razem wywołana została do tablicy w związku z zapowiedzią budowy zapory na granicy Polski z Obwodem Kaliningradzkim. Przypomnijmy, iż szef MON powiedział dziś: „Zdecydowałem o podjęciu działań, które zwiększą bezpieczeństwo na granicy z Obwodem Kaliningradzkim”. “Czy Pan i rząd zostaliście pozbawieni rozumu?!” – pluła się Ochojska.

– Zdecydowałem o podjęciu działań, które zwiększą bezpieczeństwo na granicy z Obwodem Kaliningradzkim. Rozpoczniemy budowę tymczasowej zapory, która wzmocni ochronę granicy – ogłosił szef MON Mariusz Błaszczak. Wpis szefa MON skomentowała Janina Ochojska, która – jak to ostatnio ma w zwyczaju – znów postanowiła plunąć jadem.

– Czy Pan i rząd @pisorgpl zostaliście pozbawieni rozumu? Wydaliście 1,6 mld zł na „zaporę” na granicy PL-BY po to, żeby mieć furtki do dalszego łamania prawa, na pushbacki a teraz chcecie zbudować następną? Przestrzegajcie prawa i procedur. To tańsze i skuteczniejsze. @GrupaGranica – napisała na Twitterze, dając wyraz temu, iż nadal zamierza wspierać działania reżimów Łukaszenki i Putina wymierzone w bezpieczeństwo Polaków.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!