Wiadomości

Wściekły atak Trzaskowskiego na polskich patriotów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Rafał Trzaskowski dał się poznać jako człowiek pozbawiony kręgosłupa moralnego, który nie cofnie się przed żadnym kłamstwem czy aktem zdrady. Wszyscy pamiętamy, jak łasił się do narodowców przed drugą turą wyborów prezydentem i deklarował, iż gotów jest osobiście wziąć udział w Marszu Niepodległości. Teraz, gdy Unia Europejska przestała nawet kryć się z tym, iż celem jej jest pozbawienie Polski suwerenności, ten sam Trzaskowski wspiera manifestacje podległości i chce zakazać polskim patriotom manifestowania przywiązania do Ojczyzny.

“Już w kwietniu złożyłem wniosek o likwidację stow. Marsz Niepodległości za łamanie prawa i sprzeniewieżenie się statutowi – poprzez publiczne promowanie totalitarnego ustroju państwa, nawoływanie do nienawiści, stosowanie gróźb czy znieważanie świętych symboli Polski Walczącej” – pisze obłudnie, wściekle atakując ludzi, którzy mają w sercu Polskę, obecny prezydent stolicy.

“W środę złożyłem także wniosek do prokuratury – między innymi za montaż nielegalnej konstrukcji mogącej stwarzać zagrożenie dla innych. Przypominam też, że od blisko 4 lat na wniosek prezydenta
Warszawy toczy się tez postępowanie ws. likwidacji ONR. W tej sprawie nadal cisza” – dodaje.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!