Wiadomości

Włoska policja już wie, kto dokonał napadu na Polaków w Rimini

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Włoska policja dysponuje wizerunkami czterech napastników, którzy dokonali brutalnego ataku na parę Polaków – dowiedziała się reporterka TVP Info.

W specjalnej wypowiedzi dla Telewizji Polskiej szef lokalnej policji Maurizio Improta podkreślił, że aresztowanie napastników jest dla funkcjonariuszy priorytetem. – Nie chcemy tych ludzi – tych zwierząt – na naszych ulicach – powiedział.

Adrianna Borowicz przekazała we wtorek, że włoska policja dysponuje wizerunkami czterech osób, które dokonały brutalnego ataku na parę Polaków. Szef policji Maurizio Improta potwierdził reporterce TVP Info, że funkcjonariusze są w posiadaniu tych obrazów; udało się je wyodrębnić z zapisów monitoringu. Następnie – przekazała nasza dziennikarka – przystąpiono do ostatecznej weryfikacji – przeglądu listy nazwisk podejrzewanych osób. 

– Mogę potwierdzić, że dysponujemy czterema wyraźnymi wizerunkami napastników. Teraz pracujemy nad ustaleniem nazwisk tych osób i dopasowaniem odcisków palców znalezionych na miejscu – powiedział TVP Info policjant. 

– Nie chcemy tych ludzi – tych zwierząt– na naszych ulicach. Nie chcemy ich w naszym wspaniałym mieście, mieście, w którym żyjemy i pracujemy. Nikomu nie pozwolimy by robił tu takie rzeczy – dodał.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!