Europa Wiadomości

Właściciel Red Bulla przeciwny masowej imigracji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak dobrze wiemy za każdym kapitałem stoją określone poglądy tego kto daje pieniądze. Często są to poglądy nastawione tylko na zysk, stąd popieranie różnego rodzaju odchyleń od normy. Natomiast naiwnością byłoby twierdzić, że w takich działaniach chodzi tylko i wyłącznie o czysty zysk. Jaskrawym przykładem realizowania swoich celów jest tutaj George Soros. Mamy też inne przykłady jak wspieranie homo-małżeństw przez firmy nike, czy tęczowe pudełka na hamburgery serwowane w Burger Kingu w USA.

Ciekawym zaskoczeniem okazał się wypowiedź najbogatszego człowieka w Austrii – Dietrich Mateschitz, założyciela firmy Red Bull.

Biznesmen udzielił wywiadu dla austriackiej gazety „Kleine Zeitung”,  gdzie bardzo krytycznie wyraził się o decyzji o otwarciu granic, nazywając ją “niewybaczalną”, dodają po tym, że gdyby taki sam błąd popełniono w przedsiębiorstwie, doprowadziłoby to do jego upadku. Mateschitz wypowiedział się także o hipokryzji rządzących, mówiąc: „(…)Mam na myśli fakt, że nikt spośród ludzi krzyczących ‘Witamy uchodźców’, czy też  „Damy radę”, nie przygotował własnego domu ani namiotów we własnym ogrodzie na przyjęcie choćby kilku z nich”

Dalej mówił –  „Było wiadomo, że większość ludzi [docierających na kontynent] nie odpowiada definicji uchodźcy. Przynajmniej nie w rozumieniu Konwencji Genewskiej”.  Nawiązał także, do skandalicznej wypowiedzi Brukselskiego urzędnika (prawdopodobnie chodziło o Fransa Timmermansa) mówiąc –  „Mam nadzieję, że nie tylko mnie niepokoi wypowiedź jednego z najwyższych urzędników w Brukseli, który stwierdził, że wszystkie kraje, które nie popierają polityki wielokulturowości, powinny zostać wymazane z mapy”

Za pewne na szefa firmy spadną teraz jak grom z jasnego nieba słowa krytyki  i oburzenia.  Dobrze jednak podsumował psychozę politycznej  poprawności: „Zdaje się, że nikt nie ośmiela się powiedzieć prawdy, nawet pomimo tego, że wszyscy ją znają. Elity chcą, żeby obywatele żyli w strachu i żeby można było nimi łatwo manipulować”.

 

źródło: euroislam.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!