Wiadomości

Włamał się do domu sąsiadki, wyciął jej serce, ugotował je i…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Mężczyzna z Oklahomy został skazany na dożywocie po tym, jak przyznał się do zabicia trzech osób, w tym kobiety, której wyciął serce – informuje AP.

44-letni Lawrence Paul Anderson przyznał się w środę w sądzie okręgowym hrabstwa Grady do trzech morderstw i pojedynczych przypadków okaleczenia, napaści i pobicia. Anderson został skazany na dożywocie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia w wyniku ugody, w ramach której prokurator Jason Hicks na wniosek rodzin ofiar porzucił zamiar ubiegania się o karę śmierci.

„Oni nie chcą procesu” – powiedział Hicks na konferencji prasowej po ogłoszeniu wyroku. „Nie chcą siedzieć na sali sądowej i wysłuchiwać tych wszystkich krwawych szczegółów tego, co stało się z ich bliskimi”.

Śledczy stwierdzili, że Anderson włamał się do domu 41-letniej Andrei Lynn Blankenship, śmiertelnie ją dźgnął nożem i wyciął jej serce, zabierając je do domu jego wujka i ciotki, Leona Pye i Delsie Pye. Następnie Anderson ugotował i próbował podać serce Pye, po czym śmiertelnie dźgnął 67-letniego Leona Pye i jego 4-letnią wnuczkę, Kaeos Yates, a także zranił swoją ciotkę, Delsie Pye.

W trakcie postępowania 68-lretnia Delsie Pye, lat 66, powiedziała, że ​​jest załamana, że ​​członek rodziny popełnił taką zbrodnię.

Źródło:
https://apnews.com/article/parole-stitt-heart-commutation-murder-93879d844bffc5994243e521d5798f5a

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!