Wiadomości

Wielki protest przeciw bluźnierczej „Klątwie”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kilkaset osób zgromadziło się przed budynkiem Teatru Powszechnego, aby zaprotestować przeciw wystawianiu spektaklu „Klątwa”.

Jej organizatorzy – Krucjata Różańcowa oraz środowiska narodowe – postanowiły w ten sposób zaprotestować przeciwko bluźnierczemu spektaklowi „Klątwa”, w którym w ordynarny sposób atakowana jest wiara katolicka i wszystko, co jest drogie dla Polaków i katolików.

Winnicki podkreślał, że w Teatrze Powszechnym „dochodzi do przestępstwa i do bluźnierstwa poprzez wyświetlanie, poprzez pokazywanie przedstawienia pod tytułem Klątwa”.

– Środowiska narodowe protestują i zwracają się do organów państwa by uniemożliwiły dokonywanie właśnie przestępstwa i łamania prawa – dodał poseł.

– 27 maja pod Teatrem Powszechnym o godzinie 18.00 zwołaliśmy obóz wielodniowy, którego celem jest po prostu modlitwa wynagradzająca, modlitwa różańcowa – powiedział Dybowski.

Dodał, że Krucjata Różańcowa zaprosiła do wspólnego manifestowania szereg organizacji młodzieżowych: Obóz Narodowo-Radykalny, Młodzież Wszechpolską, Ruch Narodowy, Marsz Niepodległości, ale także Żywy Różaniec oraz wszelkie możliwe stowarzyszenia i organizacje katolickie.

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!